Registrikaart · Äriregistri kanne 11057210
Osaühing BRANDNER
- Registrikood11057210
- Asutatud2004 (22 a)
- Töötajaid 20255
- Müügitulu 2025288 017 €
- KMKR numberEE100928817
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing BRANDNER
- Registrikood
- 11057210
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 27.07.2004
- KMKR number
- EE100928817
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Kotka tn 44
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 67 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 22 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 5 töötajat viimases aruandes | +5 | |
| Müügitulu | 288 017 € | +18,3 | |
| Müügitulu muutus | 302 578 € → 288 017 € | -1,4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725047941
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 81211 | Hoonete üldpuhastus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Hoonete üldpuhastus teenis ettevõte 2025. aastal 288 017 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2025 | 288 017 € |
| 2024 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2025 | 302 578 € |
| 2023 | Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus EMTAK 2008 | 370 692 € |
| 2022 | Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus EMTAK 2008 | 360 190 € |
| 2021 | Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus EMTAK 2008 | 302 194 € |
| 2020 | Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus EMTAK 2008 | 272 056 € |
| 2019 | Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus EMTAK 2008 | 268 853 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 5 |
| 2024 | 6 |
| 2023 | 6 |
| 2022 | 6 |
| 2021 | 6 |
| 2020 | 5 |
| 2019 | 5 |
| 2018 | 5 |
| 2017 | 6 |
| 2016 | 6 |
| 2015 | 6 |
| 2014 | 6 |
| 2013 | 6 |
| 2012 | 6 |
| 2011 | 5 |
| 2010 | 4 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 6 |
| 2007 | 4 |
| 2006 | 3 |
| 2005 | 1 |
| 2004 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 288 017 € | 302 578 € | 370 692 € | 360 190 € | 302 194 € | 272 056 € | 268 853 € |
| Ärikasum enne makse | 22 942 € | 3632 € | 7054 € | 9994 € | 55 055 € | 32 839 € | 9066 € |
| Aruandeaasta kasum | 19 839 € | 1330 € | 3798 € | 5744 € | 55 055 € | 32 839 € | 9066 € |
| Tööjõukulud | 85 022 € | 86 503 € | 86 013 € | 73 773 € | 73 032 € | 65 961 € | 85 409 € |
| Varad kokku | 225 549 € | 235 605 € | 261 079 € | 299 123 € | 192 436 € | 140 313 € | 99 281 € |
| sh käibevarad | 110 565 € | 96 961 € | 100 144 € | 123 265 € | 145 158 € | 111 478 € | 67 549 € |
| sh raha | 33 457 € | 18 943 € | 20 444 € | 53 588 € | 106 936 € | 76 415 € | 27 895 € |
| Omakapital | 133 175 € | 124 144 € | 134 814 € | 146 016 € | 157 271 € | 102 216 € | 69 377 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 27 468 € | 30 196 € | 29 032 € | 40 274 € | 35 165 € | 38 097 € | 26 370 € |
| Pikaajalised kohustised | 64 906 € | 81 265 € | 97 233 € | 112 833 € | — | 0,00 € | 3534 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 5 | 6 | 6 | 6 | 6 | 5 | 5 |
| Omakapitali osakaal varadest | 59,0 % | 52,7 % | 51,6 % | 48,8 % | 81,7 % | 72,8 % | 69,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 6,9 % | 0,4 % | 1,0 % | 1,6 % | 18,2 % | 12,1 % | 3,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.