Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 11061269

osaühing Kondo Maja

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood11061269
  • Asutatud2004 (21 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 201939 000 €

Usaldusväärsuse indeks

55/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
200420092014201920242026Asutatud 14.10.2004Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 14.10.2004 2004, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
osaühing Kondo Maja
Registrikood
11061269
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
14.10.2004
KMKR number
Osa- või aktsiakapital
40 000 EEK
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Pärnu maakond, Põhja-Pärnumaa vald, Libatse küla, Tõia
Aadress kehtib alates
13.01.2025

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Maire Kruusmann50 % · 20 000 EEKAinuomand01.09.2023
Jüri Kruusmann50 % · 20 000 EEKAinuomand01.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Jüri KruusmannJuhatuse liige14.10.2004
Maire KruusmannJuhatuse liige04.06.2026

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Jüri Kruusmannotsene osalus24.10.2018
Maire Kruusmannotsene osalus24.10.2018

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 55 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg21 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu39 000 €+10,3
Müügitulu muutusvõrdlusaastat ei ole0
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
02401Metsamajandust abistavad tegevusedPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €9750 €20 tuh €29 tuh €39 tuh €39 000 €2019
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Metsamajandust abistavad tegevused teenis ettevõte 2019. aastal 39 000 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2019Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 200839 000 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
00111020042005ei kajastu200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202402025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20180
20170
20160
20150
20140
20130
20120
20110
20100
20090
20080
20070
20050
20040

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €39 000 €
Ärikasum0,00 €−2409 €−1455 €−230 €−230 €−230 €37 803 €
Kasum enne tulumaksustamist53,00 €−2356 €−1400 €−174 €−173 €−173 €37 859 €
Aruandeaasta kasum53,00 €−2356 €−1400 €−174 €−173 €−173 €37 859 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Põhivarade kulum0,00 €230 €230 €230 €230 €230 €
Varad kokku46 245 €46 192 €44 940 €46 340 €46 514 €46 687 €46 860 €
sh käibevarad38 032 €38 032 €38 058 €38 057 €38 054 €38 050 €38 046 €
sh põhivarad8213 €8160 €6882 €8283 €8460 €8637 €8814 €
sh raha38 032 €38 032 €38 058 €38 057 €38 054 €38 050 €38 046 €
Omakapital42 637 €42 584 €44 940 €46 340 €46 514 €46 687 €46 860 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum39 772 €42 128 €43 528 €43 702 €43 875 €44 048 €6189 €
Lühiajalised kohustised0,00 €3608 €
Pikaajalised kohustised3608 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000000
Ärikasum enne kulumit−2409 €−1225 €0,00 €0,00 €0,00 €38 033 €
Aruanne esitatud05.06.202626.06.202530.06.202405.06.202328.06.202228.06.202121.10.2020
Omakapitali osakaal varadest92,2 %92,2 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust97,1 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang