Registrikaart · Äriregistri kanne 11065346
Alari Investeeringute OÜ
- Registrikood11065346
- Asutatud2004 (22 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202548 240 €
- KMKR numberEE100927384
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 7045 € seisuga 05.09.2026.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Alari Investeeringute OÜ
- Registrikood
- 11065346
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 30.08.2004
- KMKR number
- EE100927384
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, F. J. Wiedemanni tn 13-6
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 24 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 22 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 48 240 € | +11,1 | |
| Müügitulu muutus | 65 000 € → 48 240 € | -7,7 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 7045 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+3725084848
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 70201 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 48 240 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 48 240 € |
| 2024 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 65 000 € |
| 2023 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 77 700 € |
| 2022 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 64 500 € |
| 2021 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 57 813 € |
| 2020 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 55 860 € |
| 2019 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 34 500 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 1 |
| 2006 | 0 |
| 2005 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 48 240 € | 65 000 € | 77 700 € | 64 500 € | 57 813 € | 55 860 € | 34 500 € |
| Ärikasum enne makse | 26 394 € | 83 473 € | 29 477 € | 31 722 € | 22 276 € | 41 128 € | 52 079 € |
| Aruandeaasta kasum | 26 394 € | 83 473 € | 29 477 € | 31 722 € | 11 651 € | 41 128 € | 52 079 € |
| Tööjõukulud | 17 430 € | 17 638 € | 30 590 € | 15 960 € | 15 818 € | 0,00 € | 9747 € |
| Varad kokku | 690 561 € | 651 552 € | 571 557 € | 532 935 € | 495 856 € | 467 219 € | 406 632 € |
| sh käibevarad | 393 633 € | 341 375 € | 212 487 € | 172 972 € | 136 510 € | 107 831 € | 110 228 € |
| sh raha | 76,00 € | 485 € | 10,00 € | 317 € | 27,00 € | 1329 € | 246 € |
| Omakapital | 473 154 € | 446 760 € | 363 287 € | 333 811 € | 302 089 € | 332 938 € | 291 810 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 58 173 € | 48 058 € | 54 036 € | 47 390 € | 40 132 € | 30 672 € | 27 205 € |
| Pikaajalised kohustised | 159 234 € | 156 734 € | 154 234 € | 151 734 € | 153 635 € | 103 609 € | 87 617 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 68,5 % | 68,6 % | 63,6 % | 62,6 % | 60,9 % | 71,3 % | 71,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 54,7 % | 128,4 % | 37,9 % | 49,2 % | 20,2 % | 73,6 % | 151,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 7045 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.