Registrikaart · Äriregistri kanne 11066077
Osaühing Eurotel Invest
- Registrikood11066077
- Asutatud2004 (22 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025148 195 €
- KMKR numberEE100936498
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing Eurotel Invest
- Registrikood
- 11066077
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 02.09.2004
- KMKR number
- EE100936498
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 6-10
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 68 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 22 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 148 195 € | +15,6 | |
| Müügitulu muutus | 126 290 € → 148 195 € | +5,2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256646644
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43999 | Muud eriehitustööd | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muud eriehitustööd teenis ettevõte 2025. aastal 148 195 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud eriehitustööd EMTAK 2025 | 148 195 € |
| 2024 | Muud eriehitustööd EMTAK 2025 | 126 290 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 151 210 € |
| 2023 | Mesindus EMTAK 2008 | 250 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 204 437 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 174 661 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 117 758 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 111 527 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 3 |
| 2012 | 5 |
| 2011 | 5 |
| 2010 | 5 |
| 2009 | 4 |
| 2008 | 5 |
| 2007 | 6 |
| 2006 | 3 |
| 2005 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 148 195 € | 126 290 € | 151 460 € | 204 437 € | 174 661 € | 117 758 € | 111 527 € |
| Ärikasum enne makse | 19 935 € | 9807 € | 27 592 € | 48 566 € | 61 707 € | 5990 € | 4455 € |
| Aruandeaasta kasum | 19 935 € | 9807 € | 27 592 € | 48 566 € | 61 707 € | 5990 € | 4455 € |
| Tööjõukulud | 38 774 € | 27 687 € | 20 786 € | 14 925 € | 11 827 € | 8783 € | 10 563 € |
| Varad kokku | 233 732 € | 216 160 € | 197 341 € | 205 618 € | 187 555 € | 159 652 € | 180 422 € |
| sh käibevarad | 172 810 € | 164 190 € | 135 956 € | 166 093 € | 179 934 € | 149 288 € | 168 436 € |
| sh raha | 71 733 € | 54 230 € | 19 114 € | 37 916 € | 31 376 € | 1737 € | 5624 € |
| Omakapital | 221 545 € | 201 610 € | 191 803 € | 164 211 € | 115 645 € | 53 938 € | 47 948 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 12 187 € | 14 550 € | 5538 € | 41 407 € | 71 910 € | 105 714 € | 132 474 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 94,8 % | 93,3 % | 97,2 % | 79,9 % | 61,7 % | 33,8 % | 26,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 13,5 % | 7,8 % | 18,2 % | 23,8 % | 35,3 % | 5,1 % | 4,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.