Registrikaart · Äriregistri kanne 11067148
OÜ Toner.ee
- Registrikood11067148
- Asutatud2004 (21 a)
- Töötajaid 202513
- Müügitulu 2025591 966 €
- KMKR numberEE100930805
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OÜ Toner.ee
- Registrikood
- 11067148
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 07.09.2004
- KMKR number
- EE100930805
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Väike-Karja tn 1
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 75 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 21 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 13 töötajat viimases aruandes | +13 | |
| Müügitulu | 591 966 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 650 204 € → 591 966 € | -2,7 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37255667777
- Telefon+3726818311
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 56111 | Restoranide ja kohvikute tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Restoranide ja kohvikute tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 591 966 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Restoranide ja kohvikute tegevus EMTAK 2025 | 591 966 € |
| 2024 | Restoranide ja kohvikute tegevus EMTAK 2025 | 650 204 € |
| 2023 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 717 655 € |
| 2022 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 653 668 € |
| 2021 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 267 741 € |
| 2020 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 255 414 € |
| 2019 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 558 587 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 13 |
| 2024 | 13 |
| 2023 | 11 |
| 2022 | 10 |
| 2021 | 9 |
| 2020 | 14 |
| 2019 | 21 |
| 2018 | 21 |
| 2017 | 20 |
| 2016 | 20 |
| 2015 | 15 |
| 2014 | 15 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2006 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 591 966 € | 650 204 € | 717 655 € | 653 668 € | 267 741 € | 255 414 € | 558 587 € |
| Ärikasum enne makse | −8877 € | 8640 € | −22 987 € | 31 770 € | 31 769 € | −31 763 € | 2,00 € |
| Aruandeaasta kasum | −8877 € | 8640 € | −22 987 € | 31 770 € | 31 769 € | −31 763 € | 2,00 € |
| Tööjõukulud | 176 655 € | 157 756 € | 171 670 € | 131 977 € | 88 313 € | 104 376 € | 161 988 € |
| Varad kokku | 157 649 € | 169 385 € | 158 255 € | 172 048 € | 144 873 € | 108 488 € | 154 706 € |
| sh käibevarad | 133 384 € | 135 427 € | 110 817 € | 129 256 € | 89 817 € | 38 942 € | 85 160 € |
| sh raha | 90 104 € | 87 602 € | 66 149 € | 81 798 € | 14 109 € | 1172 € | 51 128 € |
| Omakapital | 23 334 € | 32 211 € | 23 571 € | 46 558 € | 14 788 € | −16 981 € | 14 782 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 29 556 € | 29 556 € | 29 556 € | 29 556 € | 29 556 € | 29 556 € | 29 556 € |
| Lühiajalised kohustised | 32 680 € | 35 539 € | 32 819 € | 23 625 € | 28 220 € | 20 299 € | 33 187 € |
| Pikaajalised kohustised | 101 635 € | 101 635 € | 101 865 € | 101 865 € | 101 865 € | 105 170 € | 106 737 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 13 | 13 | 11 | 10 | 9 | 14 | 21 |
| Omakapitali osakaal varadest | 14,8 % | 19,0 % | 14,9 % | 27,1 % | 10,2 % | -15,7 % | 9,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -1,5 % | 1,3 % | -3,2 % | 4,9 % | 11,9 % | -12,4 % | 0,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.