Osaühing Stimonter
- Registrikood11068515
- Asutatud2004 (21 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20252955 €
- KMKR numberEE100935208
Üldandmed
- Ärinimi
- Osaühing Stimonter
- Registrikood
- 11068515
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 14.09.2004
- KMKR number
- EE100935208
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Kaarna tn 47
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
30/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 21 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 2955 € | 0 |
| Müügitulu muutus | 7971 € → 2955 € | -15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37253329304
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 35123 | Elektrienergia tootmine päikeseenergiast | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Elektrienergia tootmine päikeseenergiast teenis ettevõte 2025. aastal 2955 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elektrienergia tootmine päikeseenergiast EMTAK 2025 | 2955 € |
| 2024 | Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 2025 | 5532 € |
| 2024 | Elektrienergia tootmine päikeseenergiast EMTAK 2025 | 2439 € |
| 2023 | Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 2008 | 5192 € |
| 2023 | Muu elektrienergia tootmine (sh biomassist) EMTAK 2008 | 3875 € |
| 2022 | Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 2008 | 101 456 € |
| 2022 | Muu elektrienergia tootmine (sh biomassist) EMTAK 2008 | 9961 € |
| 2022 | Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 2008 | 1000 € |
| 2021 | Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 2008 | 8605 € |
| 2021 | Muu elektrienergia tootmine (sh biomassist) EMTAK 2008 | 4177 € |
| 2020 | Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 2008 | 250 € |
| 2019 | Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 2008 | 2034 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
| 2007 | 0 |
| 2006 | 0 |
| 2005 | 0 |
| 2004 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2955 € | 7971 € | 9067 € | 112 417 € | 12 782 € | 250 € | 2034 € |
| Ärikasum enne makse | −7706 € | 6064 € | −7688 € | 9677 € | 11 853 € | −48 206 € | 17 393 € |
| Aruandeaasta kasum | −7706 € | 6064 € | −7688 € | 9677 € | 11 853 € | −48 206 € | 17 393 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | — | — | — | — |
| Varad kokku | 66 897 € | 74 636 € | 68 220 € | 77 249 € | 133 104 € | 120 234 € | 160 909 € |
| sh käibevarad | 34 257 € | 39 379 € | 37 834 € | 45 022 € | 118 529 € | 118 242 € | 158 917 € |
| sh raha | 3205 € | 2217 € | 1672 € | 3869 € | 423 € | 35,00 € | 32,00 € |
| Omakapital | 35 968 € | 43 674 € | 37 610 € | 45 298 € | 35 621 € | 23 768 € | 71 974 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 30 929 € | 30 962 € | 30 610 € | 31 951 € | 33 064 € | 32 648 € | 32 566 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 64 419 € | 63 818 € | 56 369 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 53,8 % | 58,5 % | 55,1 % | 58,6 % | 26,8 % | 19,8 % | 44,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -260,8 % | 76,1 % | -84,8 % | 8,6 % | 92,7 % | -19282,4 % | 855,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.