Registrikaart · Äriregistri kanne 11070742
Tribuutor OÜ
- Registrikood11070742
- Asutatud2004 (21 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202539 669 €
- KMKR numberEE101124940
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Tribuutor OÜ
- Registrikood
- 11070742
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 27.09.2004
- KMKR number
- EE101124940
- Osa- või aktsiakapital
- 40 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Viljandi maakond, Viljandi linn, Riia mnt 85-1
- Aadress kehtib alates
- 04.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Ott-Mattias Aaloe | 50 % · 20 000 EEK | Ainuomand | 02.09.2023 |
| Glen-Peter Pilvre | 50 % · 20 000 EEK | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Ott-Mattias Aaloe | Juhatuse liige | 28.04.2008 |
| Glen-Peter Pilvre | Juhatuse liige | 28.04.2008 |
Usaldusväärsuse indeks — 70 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 21 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 39 669 € | +10,4 | |
| Müügitulu muutus | 24 234 € → 39 669 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 60391 | Muu sisu levitamine | Põhitegevusala |
| 62901 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | |
| 63921 | Muu infoalane tegevus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muu sisu levitamine teenis ettevõte 2025. aastal 25 000 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu sisu levitamine EMTAK 2025 | 25 000 € |
| 2025 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2025 | 14 000 € |
| 2025 | Muu infoalane tegevus EMTAK 2025 | 669 € |
| 2024 | Muu sisu levitamine EMTAK 2025 | 15 497 € |
| 2024 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2025 | 8177 € |
| 2024 | Muu infoalane tegevus EMTAK 2025 | 560 € |
| 2023 | Mujal liigitamata infoalane tegevus EMTAK 2008 | 15 600 € |
| 2023 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2008 | 7925 € |
| 2023 | Andmetöötlus, veebihosting jms tegevused EMTAK 2008 | 560 € |
| 2022 | Mujal liigitamata infoalane tegevus EMTAK 2008 | 20 800 € |
| 2022 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2008 | 11 455 € |
| 2022 | Andmetöötlus, veebihosting jms tegevused EMTAK 2008 | 560 € |
| 2021 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2008 | 9586 € |
| 2021 | Mujal liigitamata infoalane tegevus EMTAK 2008 | 5000 € |
| 2021 | Andmetöötlus, veebihosting jms tegevused EMTAK 2008 | 550 € |
| 2020 | Mujal liigitamata infoalane tegevus EMTAK 2008 | 10 000 € |
| 2020 | Andmetöötlus, veebihosting jms tegevused EMTAK 2008 | 9240 € |
| 2020 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2008 | 1200 € |
| 2019 | Andmetöötlus, veebihosting jms tegevused EMTAK 2008 | 14 475 € |
| 2019 | Mujal liigitamata infoalane tegevus EMTAK 2008 | 10 413 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 39 669 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 39 669 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
| 2007 | 0 |
| 2006 | 0 |
| 2005 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 39 669 € | 24 234 € | 24 085 € | 32 815 € | 15 136 € | 20 440 € | 24 888 € |
| Ärikasum | 17 630 € | 2635 € | 7250 € | 1221 € | 2585 € | −3933 € | 216 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 17 630 € | 2635 € | 7250 € | 1221 € | 2585 € | −3933 € | 216 € |
| Aruandeaasta kasum | 17 630 € | 2635 € | 7250 € | 1221 € | 2585 € | −3933 € | 216 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 52 636 € | 35 006 € | 30 296 € | 21 576 € | 19 546 € | 15 578 € | 17 979 € |
| sh käibevarad | 39 252 € | 31 579 € | 26 769 € | 17 949 € | 15 819 € | 11 751 € | 14 052 € |
| sh põhivarad | 13 384 € | 3427 € | 3527 € | 3627 € | 3727 € | 3827 € | 3927 € |
| sh raha | 37 373 € | 29 700 € | 24 890 € | 15 944 € | 13 814 € | 10 536 € | 12 972 € |
| Omakapital | 45 367 € | 27 737 € | 25 102 € | 17 852 € | 16 631 € | 14 046 € | 17 979 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 24 925 € | 22 290 € | 15 040 € | 13 819 € | 11 234 € | 15 167 € | 14 951 € |
| Lühiajalised kohustised | 7269 € | 7269 € | 5194 € | 3724 € | 2915 € | 1532 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 01.07.2025 | 29.06.2024 | 02.07.2023 | 16.08.2022 | 01.08.2022 | 04.05.2021 |
| Omakapitali osakaal varadest | 86,2 % | 79,2 % | 82,9 % | 82,7 % | 85,1 % | 90,2 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 44,4 % | 10,9 % | 30,1 % | 3,7 % | 17,1 % | −19,2 % | 0,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.