Registrikaart · Äriregistri kanne 11074154
OÜ Tilavara
- Registrikood11074154
- Asutatud2004 (21 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202534 092 €
- KMKR numberEE101460112
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OÜ Tilavara
- Registrikood
- 11074154
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 20.10.2004
- KMKR number
- EE101460112
- Osa- või aktsiakapital
- 2685 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu vald, Tila küla, Kuusisoo tee 20
- Aadress kehtib alates
- 02.09.2021
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Esa Timo Tapio Lahtinen | 66,67 % · 1790 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Olli Maljanen | 33,33 % · 895 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Esa Timo Tapio Lahtinen | Juhatuse liige | 20.10.2004 |
| Kaido Tarkus | Juhatuse liige | 20.10.2004 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Esa Timo Tapio Lahtinen | otsene osalus | 19.10.2018 |
| Olli Maljanen | otsene osalus | 19.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 55 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 21 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 34 092 € | +9,7 | |
| Müügitulu muutus | 34 092 € → 34 092 € | 0 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Faks+3727400344
- Mobiil+37253422186
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 34 092 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 34 092 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 34 092 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 34 092 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 34 092 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 34 092 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 34 092 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 34 092 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 34 092 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 34 092 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
| 2007 | 0 |
| 2006 | 0 |
| 2005 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 34 092 € | 34 092 € | 34 092 € | 34 092 € | 34 092 € | 34 092 € | 34 092 € |
| Ärikasum | 33 426 € | 33 478 € | 33 453 € | 33 576 € | 33 140 € | 33 110 € | 33 084 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 30 033 € | 28 950 € | 27 834 € | 26 909 € | 25 727 € | 24 770 € | 24 327 € |
| Aruandeaasta kasum | 30 033 € | 28 950 € | 27 834 € | 26 908 € | 25 727 € | 24 770 € | 24 327 € |
| Varad kokku | 359 703 € | 358 611 € | 357 476 € | 356 413 € | 355 273 € | 360 024 € | 358 767 € |
| sh käibevarad | 26 252 € | 25 160 € | 24 025 € | 4502 € | 3362 € | 12 466 € | 11 209 € |
| sh põhivarad | 333 451 € | 333 451 € | 333 451 € | 351 911 € | 351 911 € | 347 558 € | 347 558 € |
| sh raha | 22 729 € | 25 160 € | 24 025 € | 1093 € | 3362 € | 12 466 € | 10 447 € |
| Omakapital | 289 969 € | 259 936 € | 230 986 € | 203 152 € | 176 244 € | 150 517 € | 125 746 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2685 € | 2685 € | 2685 € | 2685 € | 2685 € | 2685 € | 2685 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 256 983 € | 228 033 € | 200 199 € | 173 291 € | 147 564 € | 122 794 € | 98 466 € |
| Lühiajalised kohustised | 30 921 € | 29 673 € | 28 480 € | 27 379 € | 26 366 € | 25 665 € | 24 138 € |
| Pikaajalised kohustised | 38 813 € | 69 002 € | 98 010 € | 125 882 € | 152 663 € | 183 842 € | 208 883 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aruanne esitatud | 02.07.2026 | 27.06.2025 | 30.06.2024 | 27.06.2023 | 15.08.2022 | 16.09.2021 | 07.09.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 80,6 % | 72,5 % | 64,6 % | 57,0 % | 49,6 % | 41,8 % | 35,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 88,1 % | 84,9 % | 81,6 % | 78,9 % | 75,5 % | 72,7 % | 71,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.