Registrikaart · Äriregistri kanne 11075478
IP Ehitus OÜ
- Registrikood11075478
- Asutatud2004 (21 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 202574 014 €
- KMKR numberEE100942615
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- IP Ehitus OÜ
- Registrikood
- 11075478
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 19.11.2004
- KMKR number
- EE100942615
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Tuule tn 2-1
- Aadress kehtib alates
- 19.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Indrek Plaado | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Indrek Plaado | Juhatuse liige | 02.12.2004 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Indrek Plaado | otsene osalus | 19.07.2019 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 76 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 21 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 74 014 € | +12,8 | |
| Müügitulu muutus | 38 913 € → 74 014 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725189302
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 74 014 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 74 014 € |
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 38 913 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 127 702 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 110 523 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 92 336 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 207 642 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 227 075 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2024)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 38 913 € ehk 100 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Soome | 38 913 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 4 |
| 2019 | 5 |
| 2018 | 6 |
| 2017 | 6 |
| 2016 | 5 |
| 2015 | 5 |
| 2014 | 8 |
| 2013 | 9 |
| 2012 | 9 |
| 2011 | 9 |
| 2010 | 9 |
| 2009 | 6 |
| 2008 | 5 |
| 2007 | 5 |
| 2006 | 5 |
| 2005 | 4 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 74 014 € | 38 913 € | 127 702 € | 110 523 € | 92 336 € | 207 642 € | 227 075 € |
| Ärikasum | 282 € | −15 697 € | 2990 € | −37 699 € | −39 042 € | −15 483 € | 3612 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −813 € | −17 838 € | −3216 € | −38 988 € | −39 986 € | −16 135 € | 3004 € |
| Aruandeaasta kasum | −813 € | −17 838 € | −3216 € | −38 988 € | −39 986 € | −16 135 € | 3004 € |
| Tööjõukulud | 30 159 € | 22 996 € | 58 252 € | 48 740 € | 66 417 € | 107 823 € | 145 159 € |
| Põhivarade kulum | 7251 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 5437 € |
| Varad kokku | 107 689 € | 120 280 € | 148 862 € | 176 997 € | 188 824 € | 173 026 € | 168 335 € |
| sh käibevarad | 13 263 € | 18 603 € | 47 185 € | 47 356 € | 59 183 € | 45 052 € | 67 361 € |
| sh põhivarad | 94 426 € | 101 677 € | 101 677 € | 129 641 € | 129 641 € | 127 974 € | 100 974 € |
| sh raha | 1032 € | 4101 € | 12 755 € | 4609 € | 9386 € | 11 433 € | 10 246 € |
| Omakapital | 35 182 € | 35 995 € | 53 833 € | 57 049 € | 96 037 € | 136 023 € | 152 158 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 33 183 € | 51 021 € | 54 237 € | 93 225 € | 133 211 € | 149 346 € | 146 342 € |
| Lühiajalised kohustised | 33 081 € | 69 103 € | 95 029 € | 119 948 € | 92 787 € | 37 003 € | 16 177 € |
| Pikaajalised kohustised | 39 426 € | 15 182 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 2 | 3 | 3 | 3 | 4 | 5 |
| Ärikasum enne kulumit | 7533 € | −15 697 € | 2990 € | −37 699 € | −39 042 € | −15 483 € | 9049 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 06.07.2025 | 21.07.2024 | 30.06.2023 | 07.11.2022 | 11.01.2022 | 10.07.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 32,7 % | 29,9 % | 36,2 % | 32,2 % | 50,9 % | 78,6 % | 90,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −1,1 % | −45,8 % | −2,5 % | −35,3 % | −43,3 % | −7,8 % | 1,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.