VALGUPERA REHI OSAÜHING
- Registrikood11076035
- Asutatud2004 (21 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202553 889 €
- KMKR numberEE100957079
Üldandmed
- Ärinimi
- VALGUPERA REHI OSAÜHING
- Registrikood
- 11076035
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 01.12.2004
- KMKR number
- EE100957079
- Aadress
- Põlva maakond, Kanepi vald, Hurmi küla, Hauka
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
56/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 21 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 53 889 € | +11,6 |
| Müügitulu muutus | 57 105 € → 53 889 € | -1,7 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Faks +3727990306
- Mobiil +3725053846
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
| 02401 | Metsamajandust abistavad tegevused | |
| 46831 | Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 27 959 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 27 959 € |
| 2025 | Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük EMTAK 2025 | 25 655 € |
| 2025 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2025 | 275 € |
| 2024 | Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük EMTAK 2025 | 28 328 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 27 264 € |
| 2024 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2025 | 1513 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 28 203 € |
| 2023 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 22 552 € |
| 2022 | Metsavarumine EMTAK 2008 | 27 238 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 26 351 € |
| 2022 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 2008 | 7948 € |
| 2022 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 7402 € |
| 2021 | Metsavarumine EMTAK 2008 | 72 208 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 24 809 € |
| 2021 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 16 982 € |
| 2020 | Metsavarumine EMTAK 2008 | 54 679 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 21 491 € |
| 2020 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 2484 € |
| 2019 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 33 091 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 16 073 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 1 |
| 2008 | 0 |
| 2007 | 0 |
| 2006 | 0 |
| 2005 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 53 889 € | 57 105 € | 50 755 € | 68 939 € | 113 999 € | 78 654 € | 49 164 € |
| Ärikasum enne makse | −4643 € | −23 985 € | −11 829 € | −2547 € | 57 676 € | 15 473 € | 21 982 € |
| Aruandeaasta kasum | −4643 € | −23 985 € | −11 829 € | −2547 € | 57 676 € | 15 473 € | 21 982 € |
| Tööjõukulud | 8778 € | 14 641 € | 12 768 € | 10 394 € | 9320 € | 9320 € | 8677 € |
| Varad kokku | 219 489 € | 218 612 € | 246 804 € | 263 867 € | 262 315 € | 202 995 € | 182 201 € |
| sh käibevarad | 197 398 € | 182 472 € | 189 771 € | 187 257 € | 171 857 € | 96 530 € | 161 496 € |
| sh raha | 27 110 € | 7272 € | 40 829 € | 54 584 € | 42 263 € | 38 031 € | 12 178 € |
| Omakapital | 206 953 € | 211 596 € | 235 581 € | 247 410 € | 249 957 € | 192 281 € | 176 808 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 12 536 € | 7016 € | 11 223 € | 16 457 € | 12 358 € | 10 714 € | 5393 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 94,3 % | 96,8 % | 95,5 % | 93,8 % | 95,3 % | 94,7 % | 97,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -8,6 % | -42,0 % | -23,3 % | -3,7 % | 50,6 % | 19,7 % | 44,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.