ALLTECH EESTI Osaühing
- Registrikood11076868
- Asutatud2004 (21 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 20253 002 907 €
- KMKR numberEE100944370
Üldandmed
- Ärinimi
- ALLTECH EESTI Osaühing
- Registrikood
- 11076868
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 20.12.2004
- KMKR number
- EE100944370
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Märja alevik, Aretuse tn 2
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
71/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 21 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 |
| Müügitulu | 3 002 907 € | +20 |
| Müügitulu muutus | 2 643 388 € → 3 002 907 € | +4,1 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Faks +3727493266
- Telefon +3727493266
- Veebileht alltech.com
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46211 | Teravilja, töötlemata tubaka, seemnete ja loomasööda hulgimüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Teravilja, töötlemata tubaka, seemnete ja loomasööda hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 3 002 907 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Teravilja, töötlemata tubaka, seemnete ja loomasööda hulgimüük EMTAK 2025 | 3 002 907 € |
| 2024 | Teravilja, töötlemata tubaka, seemnete ja loomasööda hulgimüük EMTAK 2025 | 2 643 388 € |
| 2023 | Teravilja, töötlemata tubaka, seemnete ja loomasööda hulgimüük EMTAK 2008 | 2 740 496 € |
| 2022 | Teravilja, töötlemata tubaka, seemnete ja loomasööda hulgimüük EMTAK 2008 | 2 450 382 € |
| 2021 | Teravilja, töötlemata tubaka, seemnete ja loomasööda hulgimüük EMTAK 2008 | 1 781 200 € |
| 2020 | Teravilja, töötlemata tubaka, seemnete ja loomasööda hulgimüük EMTAK 2008 | 1 612 868 € |
| 2019 | Teravilja, töötlemata tubaka, seemnete ja loomasööda hulgimüük EMTAK 2008 | 1 252 055 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 2 |
| 2010 | 2 |
| 2009 | 2 |
| 2008 | 2 |
| 2007 | 2 |
| 2006 | 2 |
| 2005 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3 117 170 € | 2 681 222 € | 2 762 443 € | 2 479 699 € | 1 799 907 € | 1 620 444 € | 1 252 055 € |
| Ärikasum enne makse | 298 275 € | 258 211 € | 218 851 € | 170 956 € | 89 630 € | 14 129 € | −3102 € |
| Aruandeaasta kasum | 247 506 € | 220 285 € | 193 851 € | 170 956 € | 89 630 € | 14 129 € | −3102 € |
| Tööjõukulud | 226 715 € | 193 915 € | 172 045 € | 163 209 € | 155 454 € | 167 182 € | 141 843 € |
| Varad kokku | 1 061 457 € | 708 990 € | 609 679 € | 629 548 € | 373 266 € | 284 067 € | 352 298 € |
| sh käibevarad | 1 018 530 € | 669 236 € | 601 430 € | 618 066 € | 369 072 € | 280 230 € | 348 954 € |
| sh raha | 408 789 € | 176 758 € | 126 417 € | 212 408 € | 70 794 € | 42 111 € | 13 314 € |
| Omakapital | 662 097 € | 594 591 € | 537 639 € | 443 788 € | 272 832 € | 183 203 € | 169 074 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 383 123 € | 92 253 € | 72 040 € | 185 760 € | 100 434 € | 100 864 € | 183 224 € |
| Pikaajalised kohustised | 16 237 € | 22 146 € | — | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 62,4 % | 83,9 % | 88,2 % | 70,5 % | 73,1 % | 64,5 % | 48,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 7,9 % | 8,2 % | 7,0 % | 6,9 % | 5,0 % | 0,9 % | -0,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.