Registrikaart · Äriregistri kanne 11077922
TANEL LEOK OÜ
- Registrikood11077922
- Asutatud2005 (21 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202533 150 €
- KMKR numberEE100949142
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- TANEL LEOK OÜ
- Registrikood
- 11077922
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 19.01.2005
- KMKR number
- EE100949142
- Osa- või aktsiakapital
- 40 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Võru maakond, Võru vald, Hänike küla, Leoki
- Aadress kehtib alates
- 02.10.2024
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Tanel Leok | 100 % · 40 000 EEK | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Tanel Leok | Juhatuse liige | 19.01.2005 |
| Arvo Leok | Juhatuse liige | 19.01.2005 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Tanel Leok | otsene osalus | 15.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 48 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 21 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 33 150 € | +9,6 | |
| Müügitulu muutus | 44 329 € → 33 150 € | -7,6 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725234428
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 73111 | Reklaamiagentuuride tegevus | Põhitegevusala |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Reklaamiagentuuride tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 30 750 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2025 | 30 750 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 2400 € |
| 2024 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2025 | 41 929 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 2400 € |
| 2023 | Reklaamiagentuurid EMTAK 2008 | 39 415 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 2400 € |
| 2023 | Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2008 | 2000 € |
| 2022 | Reklaamiagentuurid EMTAK 2008 | 46 003 € |
| 2022 | Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2008 | 3600 € |
| 2021 | Reklaamiagentuurid EMTAK 2008 | 24 854 € |
| 2021 | Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2008 | 9600 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 4200 € |
| 2020 | Reklaamiagentuurid EMTAK 2008 | 124 247 € |
| 2019 | Spordiklubide tegevus EMTAK 2008 | 118 743 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 2200 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 5 |
| 2010 | 6 |
| 2009 | 7 |
| 2008 | 4 |
| 2007 | 2 |
| 2006 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 33 150 € | 44 329 € | 43 815 € | 49 603 € | 38 654 € | 124 247 € | 120 943 € |
| Ärikasum | 496 € | 1007 € | −31 676 € | −47 539 € | −334 € | −27 394 € | 18 823 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 489 € | 1007 € | −31 689 € | −47 810 € | −830 € | −28 572 € | 17 556 € |
| Aruandeaasta kasum | 484 € | 1007 € | −31 689 € | −47 810 € | −830 € | −28 572 € | 17 556 € |
| Tööjõukulud | 14 225 € | 13 166 € | 12 042 € | 12 042 € | 12 042 € | 18 864 € | 12 724 € |
| Põhivarade kulum | 10 000 € | 12 045 € | 39 289 € | 5000 € | 36 285 € | 28 125 € | 28 500 € |
| Varad kokku | 239 191 € | 209 535 € | 218 421 € | 252 797 € | 315 920 € | 323 490 € | 370 500 € |
| sh käibevarad | 17 057 € | 21 721 € | 13 962 € | 16 094 € | 121 283 € | 65 750 € | 84 635 € |
| sh põhivarad | 222 134 € | 187 814 € | 204 459 € | 236 703 € | 194 637 € | 257 740 € | 285 865 € |
| sh raha | 2761 € | 7425 € | 5541 € | 10 579 € | 79 073 € | 40,00 € | 12 357 € |
| Omakapital | 208 466 € | 207 982 € | 206 975 € | 238 664 € | 286 474 € | 287 304 € | 315 876 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 205 170 € | 204 163 € | 235 852 € | 283 662 € | 284 492 € | 313 064 € | 295 508 € |
| Lühiajalised kohustised | 30 725 € | 1553 € | 11 446 € | 14 133 € | 29 446 € | 31 081 € | 30 034 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | 0,00 € | 5105 € | 24 590 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | 10 496 € | 13 052 € | 7613 € | −42 539 € | 35 951 € | 731 € | 47 323 € |
| Aruanne esitatud | 10.06.2026 | 21.06.2025 | 26.06.2024 | 27.06.2023 | 26.06.2022 | 25.06.2021 | 30.09.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 87,2 % | 99,3 % | 94,8 % | 94,4 % | 90,7 % | 88,8 % | 85,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 1,5 % | 2,3 % | −72,3 % | −96,4 % | −2,1 % | −23,0 % | 14,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.