osaühing TORUPARK
- Registrikood11083495
- Asutatud2004 (21 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025139 759 €
- KMKR numberEE100935130
Üldandmed
- Ärinimi
- osaühing TORUPARK
- Registrikood
- 11083495
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 11.11.2004
- KMKR number
- EE100935130
- Aadress
- Harju maakond, Saue vald, Laagri alevik, Kesk-Tooma tn 4
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
51/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 21 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 139 759 € | +15,4 |
| Müügitulu muutus | 211 232 € → 139 759 € | -10,2 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725012207
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43222 | Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | Põhitegevusala |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 136 199 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2025 | 136 199 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 3560 € |
| 2024 | Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2025 | 198 832 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 12 400 € |
| 2023 | Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008 | 130 137 € |
| 2022 | Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008 | 156 683 € |
| 2021 | Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008 | 318 254 € |
| 2020 | Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008 | 177 520 € |
| 2019 | Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008 | 406 338 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 4 |
| 2016 | 4 |
| 2015 | 5 |
| 2014 | 5 |
| 2013 | 5 |
| 2012 | 5 |
| 2011 | 6 |
| 2010 | 4 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 5 |
| 2007 | 7 |
| 2006 | 10 |
| 2005 | 5 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 139 759 € | 211 232 € | 130 137 € | 156 683 € | 318 254 € | 177 520 € | 406 338 € |
| Ärikasum enne makse | 14 372 € | 17 880 € | 16 872 € | 4295 € | 2527 € | −51 564 € | 70 783 € |
| Aruandeaasta kasum | 14 372 € | 17 880 € | 16 872 € | 4295 € | 2527 € | −51 564 € | 70 783 € |
| Tööjõukulud | 22 843 € | 21 056 € | 11 011 € | 30 623 € | 35 711 € | 36 866 € | 46 304 € |
| Varad kokku | 168 179 € | 167 186 € | 173 592 € | 159 025 € | 152 777 € | 159 858 € | 246 746 € |
| sh käibevarad | 34 182 € | 33 470 € | 36 078 € | 16 861 € | 106 188 € | 143 317 € | 211 334 € |
| sh raha | 14 284 € | 17 817 € | 26 776 € | 9968 € | 92 109 € | 128 802 € | 102 857 € |
| Omakapital | 117 583 € | 153 211 € | 135 331 € | 10 678 € | 6383 € | 3857 € | 85 421 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 50 596 € | 13 975 € | 38 261 € | 148 347 € | 146 394 € | 156 001 € | 161 325 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 |
| Omakapitali osakaal varadest | 69,9 % | 91,6 % | 78,0 % | 6,7 % | 4,2 % | 2,4 % | 34,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 10,3 % | 8,5 % | 13,0 % | 2,7 % | 0,8 % | -29,0 % | 17,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.