Registrikaart · Äriregistri kanne 11084974
Etap Haldus OÜ
- Registrikood11084974
- Asutatud2004 (21 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025208 634 €
- KMKR numberEE102498264
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Etap Haldus OÜ
- Registrikood
- 11084974
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 19.11.2004
- KMKR number
- EE102498264
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Priisle tee 2-34
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 54 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 21 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 208 634 € | +17 | |
| Müügitulu muutus | 296 496 € → 208 634 € | -8,9 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256232000
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68111 | Enda kinnisvara ost ja müük | Põhitegevusala |
| 47921 | Spetsialiseeritud jaemüügi vahendusteenus | |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda kinnisvara ost ja müük teenis ettevõte 2025. aastal 122 500 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 2025 | 122 500 € |
| 2025 | Spetsialiseeritud jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 79 131 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 7003 € |
| 2024 | Spetsialiseeritud jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 289 657 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 6839 € |
| 2023 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 237 684 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 4466 € |
| 2022 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 31 517 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 5953 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 8290 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 9740 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 16 974 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
| 2007 | 0 |
| 2006 | 0 |
| 2005 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 208 634 € | 296 496 € | 242 150 € | 37 470 € | 8290 € | 9740 € | 16 974 € |
| Ärikasum enne makse | −11 860 € | 3185 € | 18 738 € | 29 191 € | −7755 € | 30 446 € | 2234 € |
| Aruandeaasta kasum | −11 860 € | 3185 € | 18 738 € | 29 191 € | −7755 € | 30 446 € | 2234 € |
| Tööjõukulud | 8537 € | 12 614 € | 6563 € | — | — | — | — |
| Varad kokku | 772 183 € | 456 464 € | 452 155 € | 432 507 € | 403 223 € | 410 906 € | 380 468 € |
| sh käibevarad | 661 750 € | 338 331 € | 326 322 € | 298 974 € | 247 581 € | 368 256 € | 300 188 € |
| sh raha | 1772 € | 270 549 € | 214 995 € | 117 004 € | 247 581 € | 368 168 € | 300 020 € |
| Omakapital | 440 733 € | 452 593 € | 449 408 € | 430 671 € | 401 480 € | 409 236 € | 378 790 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 6390 € | 6390 € | 6390 € | 6390 € | 6390 € | 6390 € | 6390 € |
| Lühiajalised kohustised | 331 450 € | 3871 € | 2747 € | 1836 € | 1743 € | 1670 € | 1678 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 57,1 % | 99,2 % | 99,4 % | 99,6 % | 99,6 % | 99,6 % | 99,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −5,7 % | 1,1 % | 7,7 % | 77,9 % | −93,5 % | 312,6 % | 13,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.