Registrikaart · Äriregistri kanne 11085904
INSTINCT OÜ
- Registrikood11085904
- Asutatud2004 (21 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 2025273 156 €
- KMKR numberEE100944558
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- INSTINCT OÜ
- Registrikood
- 11085904
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 25.11.2004
- KMKR number
- EE100944558
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tuvi tn 12/3-10
- Aadress kehtib alates
- 08.11.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Tiina Karjahärm | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Tiina Karjahärm | Juhatuse liige | 25.11.2004 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Tiina Karjahärm | otsene osalus | 30.04.2024 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 69 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 21 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 273 156 € | +18,1 | |
| Müügitulu muutus | 246 687 € → 273 156 € | +3,2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725031231
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 73111 | Reklaamiagentuuride tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Reklaamiagentuuride tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 273 156 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2025 | 273 156 € |
| 2024 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2025 | 246 687 € |
| 2023 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2008 | 205 677 € |
| 2022 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2008 | 155 660 € |
| 2021 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2008 | 123 457 € |
| 2020 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2008 | 115 990 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 8500 € |
| 2019 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2008 | 131 282 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 10 200 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 273 156 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 273 156 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
| 2007 | 0 |
| 2006 | 0 |
| 2005 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 273 156 € | 246 687 € | 205 677 € | 155 660 € | 123 457 € | 124 490 € | 141 482 € |
| Ärikasum | 157 113 € | 140 242 € | 112 765 € | 81 272 € | 46 068 € | 64 335 € | 54 867 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 159 553 € | 143 753 € | 112 772 € | 81 278 € | 46 072 € | 64 339 € | 54 871 € |
| Aruandeaasta kasum | 156 592 € | 126 858 € | 96 223 € | 70 649 € | 35 443 € | 55 655 € | 46 162 € |
| Tööjõukulud | 60 987 € | 47 591 € | 38 818 € | 31 482 € | 25 613 € | 25 613 € | 25 613 € |
| Varad kokku | 337 956 € | 193 861 € | 128 888 € | 96 325 € | 68 613 € | 74 994 € | 62 682 € |
| sh käibevarad | 337 956 € | 193 861 € | 128 888 € | 96 325 € | 68 613 € | 74 994 € | 62 682 € |
| sh raha | 229 208 € | 119 560 € | 109 944 € | 79 536 € | 48 511 € | 56 152 € | 41 532 € |
| Omakapital | 321 489 € | 179 243 € | 119 884 € | 89 661 € | 61 513 € | 68 570 € | 56 114 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 162 085 € | 49 573 € | 20 849 € | 16 200 € | 23 258 € | 10 103 € | 7140 € |
| Lühiajalised kohustised | 16 467 € | 14 618 € | 9004 € | 6664 € | 7100 € | 6424 € | 5293 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | 0,00 € | 1275 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aruanne esitatud | 01.07.2026 | 20.06.2025 | 01.07.2024 | 15.06.2023 | 30.06.2022 | 10.05.2021 | 29.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 95,1 % | 92,5 % | 93,0 % | 93,1 % | 89,7 % | 91,4 % | 89,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 57,3 % | 51,4 % | 46,8 % | 45,4 % | 28,7 % | 44,7 % | 32,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.