Registrikaart · Äriregistri kanne 11086660
IZALL.COM OÜ
- Registrikood11086660
- Asutatud2004 (21 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 2025504 100 €
- KMKR numberEE100939602
- Sellel aadressil on registreeritud 79 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- IZALL.COM OÜ
- Registrikood
- 11086660
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 30.11.2004
- KMKR number
- EE100939602
- Osa- või aktsiakapital
- 10 226 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Mustamäe tee 16
- Aadress kehtib alates
- 08.11.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Osaühing IZALL HOLDING | 100 % · 10 226 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Tarmo Kaljumäe | Juhatuse liige | 08.11.2017 |
| Siim Maar | Juhatuse liige | 14.12.2020 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Tarmo Kaljumäe | kaudne osalus | 15.10.2025 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 69 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 21 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 504 100 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 492 806 € → 504 100 € | +0,7 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+3726802200
- Veebilehtizall.com
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 62901 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused teenis ettevõte 2025. aastal 504 100 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2025 | 504 100 € |
| 2024 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2025 | 492 806 € |
| 2023 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2008 | 410 312 € |
| 2022 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2008 | 512 098 € |
| 2021 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2008 | 217 146 € |
| 2020 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2008 | 344 309 € |
| 2019 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2008 | 245 022 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 4 |
| 2012 | 3 |
| 2011 | 2 |
| 2010 | 3 |
| 2009 | 4 |
| 2008 | 6 |
| 2007 | 6 |
| 2006 | 7 |
| 2005 | 5 |
| 2004 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 504 100 € | 492 806 € | 410 312 € | 512 098 € | 217 146 € | 344 309 € | 245 022 € |
| Ärikasum | −184 778 € | 7552 € | 29 332 € | 98 676 € | −73 646 € | 18 881 € | 6585 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −184 476 € | 2401 € | 29 029 € | 98 602 € | −73 801 € | 18 318 € | 5685 € |
| Aruandeaasta kasum | −184 476 € | 2401 € | 29 029 € | 98 602 € | −73 801 € | 18 318 € | 5685 € |
| Tööjõukulud | 179 995 € | 160 689 € | 147 833 € | 180 012 € | 115 048 € | 120 201 € | 100 372 € |
| Põhivarade kulum | 371 € | 0,00 € | 405 € | 4989 € | 6341 € | 7258 € | 8245 € |
| Varad kokku | 295 294 € | 462 506 € | 502 261 € | 463 320 € | 305 230 € | 388 827 € | 375 235 € |
| sh käibevarad | 175 294 € | 461 021 € | 500 776 € | 463 286 € | 300 208 € | 377 464 € | 356 614 € |
| sh põhivarad | 120 000 € | 1485 € | 1485 € | 34,00 € | 5022 € | 11 363 € | 18 621 € |
| sh raha | 51 379 € | 27 711 € | 20 208 € | 0,00 € | 32 669 € | 62 294 € | 65 869 € |
| Omakapital | 223 439 € | 408 287 € | 405 885 € | 376 856 € | 278 254 € | 352 055 € | 335 525 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 10 226 € | 10 226 € | 10 226 € | 10 226 € | 10 226 € | 10 226 € | 10 226 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 396 666 € | 394 637 € | 365 607 € | 267 005 € | 340 806 € | 322 488 € | 318 591 € |
| Lühiajalised kohustised | 71 855 € | 38 468 € | 62 293 € | 86 464 € | 26 976 € | 36 772 € | 39 710 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 15 751 € | 34 083 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Ärikasum enne kulumit | −184 407 € | 7552 € | 29 737 € | 103 665 € | −67 305 € | 26 139 € | 14 830 € |
| Aruanne esitatud | 08.07.2026 | 30.06.2025 | 07.07.2024 | 07.08.2023 | 30.06.2022 | 30.06.2021 | 23.07.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 75,7 % | 88,3 % | 80,8 % | 81,3 % | 91,2 % | 90,5 % | 89,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −36,6 % | 0,5 % | 7,1 % | 19,3 % | −34,0 % | 5,3 % | 2,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.