Registrikaart · Äriregistri kanne 11087760
Allika Büroo OÜ
- Registrikood11087760
- Asutatud2004 (21 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202530 570 €
- KMKR numberEE100984097
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Allika Büroo OÜ
- Registrikood
- 11087760
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 06.12.2004
- KMKR number
- EE100984097
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Allika tn 6-4a
- Aadress kehtib alates
- 08.11.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Eve Antsu | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 29.06.2026 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Eve Antsu | Juhatuse liige | 06.12.2004 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Eve Antsu | otsene osalus | 03.09.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 57 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 21 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 30 570 € | +9,3 | |
| Müügitulu muutus | 29 160 € → 30 570 € | +1,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725086775
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 69202 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Raamatupidamine, maksualane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 30 570 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2025 | 30 570 € |
| 2024 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2025 | 29 160 € |
| 2023 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 31 245 € |
| 2022 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 32 545 € |
| 2021 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 33 660 € |
| 2020 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 27 623 € |
| 2019 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 27 310 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 30 570 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 30 570 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 2 |
| 2009 | 2 |
| 2008 | 2 |
| 2007 | 2 |
| 2006 | 2 |
| 2005 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 30 570 € | 29 160 € | 31 245 € | 32 545 € | 33 660 € | 27 623 € | 27 310 € |
| Ärikasum | −27 305 € | −26 029 € | −17 326 € | −25 684 € | −26 182 € | −30 187 € | −34 453 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 8614 € | −5674 € | −12 512 € | −30 919 € | −17 162 € | −25 236 € | −25 286 € |
| Aruandeaasta kasum | 8614 € | −5674 € | −12 512 € | −30 919 € | −17 162 € | −25 236 € | −25 286 € |
| Tööjõukulud | 13 280 € | 11 388 € | 10 379 € | 10 316 € | 9194 € | 8999 € | 8062 € |
| Põhivarade kulum | 8445 € | 16 717 € | 14 567 € | 14 567 € | 14 111 € | 15 102 € | 10 248 € |
| Varad kokku | 252 805 € | 251 399 € | 252 143 € | 264 108 € | 293 029 € | 314 495 € | 341 834 € |
| sh käibevarad | 223 182 € | 213 332 € | 197 361 € | 194 758 € | 209 112 € | 219 065 € | 258 495 € |
| sh põhivarad | 29 623 € | 38 067 € | 54 782 € | 69 350 € | 83 917 € | 95 430 € | 83 339 € |
| sh raha | 52 280 € | 62 582 € | 54 386 € | 54 376 € | 82 167 € | 75 104 € | 69 702 € |
| Omakapital | 250 739 € | 242 125 € | 247 799 € | 260 311 € | 291 230 € | 308 392 € | 333 628 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 12 200 € | 12 200 € | 12 200 € | 12 200 € | 12 200 € | 12 200 € | 12 200 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 229 925 € | 235 599 € | 248 111 € | 279 030 € | 296 192 € | 321 428 € | 346 714 € |
| Lühiajalised kohustised | 2066 € | 9274 € | 4344 € | 3797 € | 1799 € | 6103 € | 8206 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | −18 860 € | −9312 € | −2759 € | −11 117 € | −12 071 € | −15 085 € | −24 205 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 30.06.2025 | 01.07.2024 | 30.06.2023 | 30.06.2022 | 30.06.2021 | 01.07.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,2 % | 96,3 % | 98,3 % | 98,6 % | 99,4 % | 98,1 % | 97,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 28,2 % | −19,5 % | −40,0 % | −95,0 % | −51,0 % | −91,4 % | −92,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.