Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 11088216

LINX VISION Osaühing

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood11088216
  • Asutatud2004 (21 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202529 206 €

Usaldusväärsuse indeks

43/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
200420092014201920242026Asutatud 19.11.2004Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 19.11.2004 2004, Esimene aruanne 2005, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
LINX VISION Osaühing
Registrikood
11088216
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
19.11.2004
KMKR number
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Linnamäe tee 42a-77

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 43 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg21 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu29 206 €+9,1
Müügitulu muutus49 950 € → 29 206 €-12,5
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
41001Elamute ja mitteeluhoonete ehitusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €160 tuh €320 tuh €480 tuh €640 tuh €2019: 640 106 €640 106 €20192020: 470 833 €20202021: 241 056 €20212022: 308 204 €20222023: 155 439 €20232024: 49 950 €20242025: 29 206 €29 206 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 29 206 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 202529 206 €
2024Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 202549 950 €
2023Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008155 439 €
2022Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008308 204 €
2021Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008241 056 €
2020Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008470 833 €
2019Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008640 106 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0368112005: 320052006: 420062007: 220072008: 420082009: 720092010: 720102011: 820112012: 820122013: 520132014: 720142015: 720152016: 920162017: 120172018: 111120182019: 220192020: 220202021: 120212022: 120222023: 120232024: 120242025: 112025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20221
20211
20202
20192
201811
20171
20169
20157
20147
20135
20128
20118
20107
20097
20084
20072
20064
20053

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu29 206 €49 950 €155 439 €308 204 €241 056 €470 833 €640 106 €
Ärikasum enne makse−227 €−5967 €−13 068 €3859 €−34 269 €24 938 €8177 €
Aruandeaasta kasum−227 €−5967 €−13 068 €3859 €−34 269 €19 601 €2903 €
Tööjõukulud19 327 €41 271 €16 661 €25 884 €31 489 €38 058 €103 094 €
Varad kokku18 930 €23 699 €25 960 €44 042 €42 752 €82 272 €64 412 €
sh käibevarad16 555 €20 674 €15 585 €26 611 €20 177 €66 217 €42 701 €
sh raha7058 €7386 €1638 €13 526 €8029 €26 784 €7560 €
Omakapital7510 €7737 €13 704 €26 750 €22 891 €57 160 €37 559 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
Lühiajalised kohustised11 420 €15 962 €12 256 €16 975 €15 848 €25 112 €26 853 €
Pikaajalised kohustised0,00 €317 €4013 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1111122
Omakapitali osakaal varadest39,7 %32,6 %52,8 %60,7 %53,5 %69,5 %58,3 %
Puhaskasumi määr müügitulust-0,8 %-11,9 %-8,4 %1,3 %-14,2 %4,2 %0,5 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang