Registrikaart · Äriregistri kanne 11088239
Osaühing Peremed
- Registrikood11088239
- Asutatud2004 (21 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 2025331 928 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing Peremed
- Registrikood
- 11088239
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 19.11.2004
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 8947 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Ida-Viru maakond, Jõhvi vald, Jõhvi linn, Nooruse tn 3
- Aadress kehtib alates
- 05.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Tatjana Ruže | 100 % · 8947 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Tatjana Ruže | Juhatuse liige | 19.11.2004 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Tatjana Ruže | otsene osalus | 14.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 66 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 21 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 331 928 € | +18,9 | |
| Müügitulu muutus | 345 825 € → 331 928 € | -1,2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Faks+3723370528
- Mobiil+3725031976
- Telefon+3723364054
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 86211 | Üldarstiabi | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Üldarstiabi teenis ettevõte 2025. aastal 331 928 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Üldarstiabi EMTAK 2025 | 331 928 € |
| 2024 | Üldarstiabi EMTAK 2025 | 345 825 € |
| 2023 | Üldarstiabi EMTAK 2008 | 359 589 € |
| 2022 | Üldarstiabi EMTAK 2008 | 254 916 € |
| 2021 | Üldarstiabi EMTAK 2008 | 203 960 € |
| 2020 | Üldarstiabi EMTAK 2008 | 161 586 € |
| 2019 | Üldarstiabi EMTAK 2008 | 167 909 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 331 928 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 331 928 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 2 |
| 2010 | 2 |
| 2009 | 3 |
| 2008 | 3 |
| 2007 | 2 |
| 2006 | 2 |
| 2005 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 331 928 € | 345 825 € | 359 589 € | 254 916 € | 203 960 € | 161 586 € | 167 909 € |
| Ärikasum | 48 566 € | 66 123 € | 88 290 € | 56 937 € | 43 272 € | 27 968 € | 24 036 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 48 578 € | 66 249 € | 88 297 € | 56 942 € | 43 276 € | 27 972 € | 24 039 € |
| Aruandeaasta kasum | 48 578 € | 46 157 € | 77 469 € | 50 747 € | 39 787 € | 24 063 € | 20 800 € |
| Tööjõukulud | 191 403 € | 173 690 € | 180 129 € | 137 852 € | 110 481 € | 81 032 € | 92 447 € |
| Põhivarade kulum | 180 € | 839 € | 873 € | 873 € | 873 € | 872 € | 273 € |
| Varad kokku | 146 234 € | 88 118 € | 156 790 € | 103 929 € | 84 658 € | 57 735 € | 57 000 € |
| sh käibevarad | 146 234 € | 87 938 € | 155 771 € | 102 037 € | 81 893 € | 54 097 € | 52 490 € |
| sh põhivarad | 0,00 € | 180 € | 1019 € | 1892 € | 2765 € | 3638 € | 4510 € |
| sh raha | 142 788 € | 86 443 € | 135 616 € | 93 613 € | 78 835 € | 51 626 € | 45 996 € |
| Omakapital | 110 363 € | 61 785 € | 108 046 € | 82 256 € | 62 819 € | 44 374 € | 41 186 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 8947 € | 8947 € | 8947 € | 8947 € | 8947 € | 8947 € | 8947 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 51 943 € | 5786 € | 20 735 € | 21 667 € | 13 190 € | 10 469 € | 10 544 € |
| Lühiajalised kohustised | 35 871 € | 26 333 € | 48 744 € | 21 673 € | 21 839 € | 13 361 € | 15 814 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Ärikasum enne kulumit | 48 746 € | 66 962 € | 89 163 € | 57 810 € | 44 145 € | 28 840 € | 24 309 € |
| Aruanne esitatud | 08.05.2026 | 03.04.2025 | 31.05.2024 | 27.06.2023 | 29.06.2022 | 31.03.2021 | 06.05.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 75,5 % | 70,1 % | 68,9 % | 79,1 % | 74,2 % | 76,9 % | 72,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 14,6 % | 13,3 % | 21,5 % | 19,9 % | 19,5 % | 14,9 % | 12,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.