Neil OÜ
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 65 556 € seisuga 05.09.2026.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood11092293
- Asutatud2004 (21 a)
- Töötajaid 20244
- Müügitulu 2024722 111 €
- KMKR numberEE100941865
Üldandmed
- Ärinimi
- Neil OÜ
- Registrikood
- 11092293
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 15.12.2004
- KMKR number
- EE100941865
- Aadress
- Järva maakond, Järva vald, Santovi küla, Kodupaiga
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
59/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 21 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 4 töötajat viimases aruandes | +4 |
| Müügitulu | 722 111 € | +20 |
| Müügitulu muutus | 325 772 € → 722 111 € | +15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas 65 556 € | -15 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37256913398
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 01111 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | Põhitegevusala |
| 01611 | Taimekasvatuse abitegevused |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus teenis ettevõte 2024. aastal 681 574 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2025 | 681 574 € |
| 2024 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2025 | 40 537 € |
| 2023 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008 | 325 772 € |
| 2022 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008 | 1 374 835 € |
| 2022 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 42 434 € |
| 2021 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008 | 867 160 € |
| 2020 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008 | 844 706 € |
| 2019 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008 | 867 147 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 4 |
| 2023 | 5 |
| 2022 | 4 |
| 2021 | 4 |
| 2020 | 4 |
| 2019 | 4 |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 3 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 2 |
| 2010 | 2 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 2 |
| 2007 | 3 |
| 2006 | 0 |
| 2005 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 722 111 € | 325 772 € | 1 417 269 € | 867 160 € | 844 706 € | 867 147 € |
| Ärikasum enne makse | 278 996 € | −436 486 € | −67 666 € | 32 647 € | −141 473 € | 88 495 € |
| Aruandeaasta kasum | 277 948 € | −445 555 € | −69 330 € | 30 987 € | −142 199 € | 88 495 € |
| Tööjõukulud | 186 802 € | 209 923 € | 190 629 € | 168 218 € | 163 173 € | 114 132 € |
| Varad kokku | 4 488 450 € | 2 901 207 € | 2 978 111 € | 3 207 423 € | 2 286 348 € | 2 275 018 € |
| sh käibevarad | 573 287 € | 854 999 € | 626 544 € | 1 087 569 € | 747 689 € | 874 810 € |
| sh raha | 21 592 € | 10 102 € | 9986 € | 9057 € | 2033 € | 2720 € |
| Omakapital | 1 734 349 € | 41 499 € | 524 053 € | 603 783 € | 574 007 € | 716 206 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 5114 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 1 509 626 € | 1 536 954 € | 908 061 € | 1 209 188 € | 671 361 € | 615 028 € |
| Pikaajalised kohustised | 1 244 475 € | 1 322 754 € | 1 545 997 € | 1 394 452 € | 1 040 980 € | 943 784 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 4 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Omakapitali osakaal varadest | 38,6 % | 1,4 % | 17,6 % | 18,8 % | 25,1 % | 31,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 38,5 % | -136,8 % | -4,9 % | 3,6 % | -16,8 % | 10,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 65 556 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.