Registrikaart · Äriregistri kanne 11096598
Osaühing Storensen
- Registrikood11096598
- Asutatud2005 (21 a)
- Töötajaid 20255
- Müügitulu 202552 560 €
- KMKR numberEE100953109
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing Storensen
- Registrikood
- 11096598
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 10.01.2005
- KMKR number
- EE100953109
- Osa- või aktsiakapital
- 2664 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Metsaveere tn 10
- Aadress kehtib alates
- 08.01.2018
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Jaanus Paeväli | 100 % · 2664 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Jaanus Paeväli | Juhatuse liige | 10.02.2005 |
| Kaia Paeväli | Juhatuse liige | 10.02.2005 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Jaanus Paeväli | suurem kui 50%-line osalus konsolideeritava üksuse hääleõiguses | 13.09.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 47 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 21 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 5 töötajat viimases aruandes | +5 | |
| Müügitulu | 52 560 € | +11,5 | |
| Müügitulu muutus | 116 659 € → 52 560 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Faks+3726576771
- Mobiil+37256695504
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 70201 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 52 560 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 52 560 € |
| 2024 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 116 659 € |
| 2023 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 110 220 € |
| 2022 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 102 492 € |
| 2021 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 100 596 € |
| 2020 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 81 650 € |
| 2019 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 101 166 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 52 560 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 52 560 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 5 |
| 2024 | 5 |
| 2023 | 4 |
| 2022 | 4 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 4 |
| 2016 | 4 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 2 |
| 2010 | 2 |
| 2009 | 0 |
| 2006 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 52 560 € | 116 659 € | 110 220 € | 102 492 € | 100 596 € | 81 650 € | 101 166 € |
| Ärikasum | 143 983 € | −19 284 € | −40 222 € | −20 095 € | −18 379 € | −19 992 € | 6905 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 753 971 € | −25 530 € | 3 145 028 € | 3 496 693 € | 3 608 359 € | 78 597 € | 1 986 045 € |
| Aruandeaasta kasum | 753 971 € | −25 530 € | 3 145 028 € | 3 496 693 € | 3 581 689 € | 73 247 € | 1 981 684 € |
| Tööjõukulud | 102 017 € | 90 315 € | 99 412 € | 84 934 € | 80 939 € | 67 822 € | 60 695 € |
| Põhivarade kulum | 18 249 € | 14 683 € | 14 683 € | 14 683 € | 14 683 € | 15 199 € | 15 690 € |
| Varad kokku | 12 134 128 € | 11 938 427 € | 13 529 478 € | 11 861 332 € | 9 082 756 € | 6 640 192 € | 7 498 240 € |
| sh käibevarad | 268 403 € | 53 375 € | 59 900 € | 1761 € | 33 151 € | 117 266 € | 257 062 € |
| sh põhivarad | 11 865 725 € | 11 885 052 € | 13 469 578 € | 11 859 571 € | 9 049 605 € | 6 522 926 € | 7 241 178 € |
| sh raha | 249 000 € | 38 383 € | 17 234 € | 633 € | 22 310 € | 14 239 € | 160 227 € |
| Omakapital | 12 106 249 € | 11 924 206 € | 13 515 245 € | 11 777 559 € | 9 066 853 € | 6 628 645 € | 7 488 132 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2664 € | 2664 € | 2664 € | 2664 € | 2664 € | 2664 € | 2664 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 10 053 568 € | 10 899 998 € | 9 197 470 € | 7 086 577 € | 4 516 688 € | 5 584 024 € | 4 366 125 € |
| Lühiajalised kohustised | 17 135 € | 14 221 € | 14 233 € | 83 773 € | 15 903 € | 11 547 € | 10 108 € |
| Pikaajalised kohustised | 10 744 € | — | — | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 5 | 5 | 4 | 4 | 2 | 3 | 2 |
| Ärikasum enne kulumit | 162 232 € | −4601 € | −25 539 € | −5412 € | −3696 € | −4793 € | 22 595 € |
| Aruanne esitatud | 26.06.2026 | 26.06.2025 | 19.07.2024 | 22.06.2023 | 26.08.2022 | 14.09.2021 | 15.09.2020 |
| Auditeeritud | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,8 % | 99,9 % | 99,9 % | 99,3 % | 99,8 % | 99,8 % | 99,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 1434,5 % | −21,9 % | 2853,4 % | 3411,7 % | 3560,5 % | 89,7 % | 1958,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.