Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 11098344

Glenberg Grupp OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood11098344
  • Asutatud2005 (21 a)
  • Töötajaid 20252
  • Müügitulu 2025132 465 €
  • KMKR numberEE100947555
  • Sellel aadressil on registreeritud 214 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

62/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
200520102015202020252026Asutatud 21.01.2005Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 21.01.2005 2005, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Glenberg Grupp OÜ
Registrikood
11098344
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
21.01.2005
KMKR number
EE100947555
Osa- või aktsiakapital
2684 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Narva mnt 13
Aadress kehtib alates
08.11.2017

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Annely Schneider50 % · 1342 €Ainuomand01.09.2023
Gasanna Maasing50 % · 1342 €Ainuomand16.10.2024

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Annely SchneiderJuhatuse liige19.09.2019
Gasanna MaasingJuhatuse liige06.11.2024

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Annely Schneiderotsene osalus18.10.2018
Gasanna Maasingotsene osalus15.10.2024

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 62 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg21 aastat registris+25
Töötajate arv2 töötajat viimases aruandes+2
Müügitulu132 465 €+15,2
Müügitulu muutus134 800 € → 132 465 €-0,5
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
46451Parfüümide ja kosmeetika hulgimüükPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €34 tuh €67 tuh €101 tuh €135 tuh €20192020202120222023134 800 €2024132 465 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 132 465 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük EMTAK 2025132 465 €
2024Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük EMTAK 2025134 800 €
2023Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük EMTAK 2008131 358 €
2022Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük EMTAK 2008112 537 €
2021Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük EMTAK 2008117 262 €
2020Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük EMTAK 2008101 594 €
2019Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük EMTAK 2008107 565 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Müügitulu riikide kaupa (2025)

Majandusaasta aruanded

Kogu 132 465 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.

RiikMüügitulu
Eesti132 465 €

Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0134520055200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202422025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20252
20242
20232
20222
20212
20202
20192
20182
20172
20162
20152
20142
20133
20123
20113
20105
20094
20085
20075
20065
20054

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu132 465 €134 800 €131 358 €112 537 €117 262 €101 594 €107 565 €
Ärikasum−8807 €−4948 €5189 €−703 €3587 €10 889 €2115 €
Kasum enne tulumaksustamist−8805 €−4944 €5193 €−699 €3587 €10 889 €2050 €
Aruandeaasta kasum−8805 €−4944 €5193 €−699 €3587 €10 889 €2050 €
Tööjõukulud57 909 €60 721 €44 970 €44 970 €34 283 €25 842 €28 816 €
Varad kokku59 746 €71 116 €70 966 €65 139 €65 473 €60 972 €51 053 €
sh käibevarad59 746 €71 116 €70 966 €65 139 €65 473 €60 972 €51 053 €
sh põhivarad0,00 €0,00 €
sh raha18 896 €26 008 €39 390 €33 506 €33 166 €28 169 €14 253 €
Omakapital52 273 €61 078 €66 022 €60 829 €61 528 €57 941 €47 052 €
sh osa- või aktsiakapital2684 €2684 €2684 €2684 €2684 €2684 €2684 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum58 126 €63 070 €57 877 €58 576 €54 989 €44 100 €42 050 €
Lühiajalised kohustised7473 €10 038 €4944 €4310 €3945 €3031 €4001 €
Pikaajalised kohustised0,00 €0,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)2222222
Aruanne esitatud21.07.202601.07.202501.07.202404.07.202301.07.202230.09.202129.06.2020
Omakapitali osakaal varadest87,5 %85,9 %93,0 %93,4 %94,0 %95,0 %92,2 %
Puhaskasumi määr müügitulust−6,6 %−3,7 %4,0 %−0,6 %3,1 %10,7 %1,9 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang