Registrikaart · Äriregistri kanne 11110789
LillePluss OÜ
- Registrikood11110789
- Asutatud2005 (21 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 2025228 702 €
- KMKR numberEE100959116
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- LillePluss OÜ
- Registrikood
- 11110789
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 11.02.2005
- KMKR number
- EE100959116
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Järva maakond, Türi vald, Aasuvälja küla, Mäe
- Aadress kehtib alates
- 16.03.2022
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Hille Riik | 50 % · 1278 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Heli Nõulik | 50 % · 1278 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Hille Riik | Juhatuse liige | 02.01.2006 |
| Heli Nõulik | Juhatuse liige | 02.01.2006 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Heli Nõulik | otsene osalus | 23.10.2018 |
| Hille Riik | otsene osalus | 23.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 66 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 21 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 228 702 € | +17,4 | |
| Müügitulu muutus | 227 383 € → 228 702 € | +0,2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Faks+3723839012
- Mobiil+3725121315
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47761 | Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 228 702 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük EMTAK 2025 | 228 702 € |
| 2024 | Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük EMTAK 2025 | 227 383 € |
| 2023 | Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük EMTAK 2008 | 199 809 € |
| 2022 | Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük EMTAK 2008 | 154 978 € |
| 2021 | Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük EMTAK 2008 | 157 059 € |
| 2020 | Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük EMTAK 2008 | 161 383 € |
| 2019 | Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük EMTAK 2008 | 195 391 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 4 |
| 2019 | 4 |
| 2018 | 4 |
| 2017 | 4 |
| 2016 | 4 |
| 2015 | 5 |
| 2014 | 5 |
| 2013 | 5 |
| 2012 | 5 |
| 2011 | 5 |
| 2010 | 5 |
| 2009 | 6 |
| 2008 | 6 |
| 2007 | 6 |
| 2006 | 6 |
| 2005 | 6 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 228 702 € | 227 383 € | 199 809 € | 154 978 € | 157 059 € | 161 383 € | 195 391 € |
| Ärikasum | 11 379 € | 19 707 € | 19 586 € | 6182 € | 4637 € | −576 € | 1957 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 10 675 € | 18 653 € | 18 985 € | 6182 € | 4637 € | −576 € | 1957 € |
| Aruandeaasta kasum | 10 675 € | 18 653 € | 18 985 € | 6182 € | 4637 € | −576 € | 1957 € |
| Tööjõukulud | 66 520 € | 56 959 € | 46 780 € | 44 246 € | 49 234 € | 53 478 € | 64 588 € |
| Põhivarade kulum | 879 € | 896 € | 670 € | 587 € | 205 € | 223 € | 230 € |
| Varad kokku | 75 536 € | 61 827 € | 41 911 € | 23 961 € | 16 232 € | 14 497 € | 16 413 € |
| sh käibevarad | 73 745 € | 59 157 € | 38 345 € | 21 213 € | 15 804 € | 13 864 € | 15 557 € |
| sh põhivarad | 1791 € | 2670 € | 3566 € | 2748 € | 428 € | 633 € | 856 € |
| sh raha | 67 223 € | 51 304 € | 32 351 € | 13 981 € | 9472 € | 7029 € | 8448 € |
| Omakapital | 64 367 € | 53 692 € | 35 039 € | 16 054 € | 9872 € | 5235 € | 5811 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 51 136 € | 32 483 € | 13 498 € | 7316 € | 2679 € | 3255 € | 1298 € |
| Lühiajalised kohustised | 11 169 € | 8135 € | 6872 € | 7907 € | 6360 € | 9262 € | 10 602 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 |
| Ärikasum enne kulumit | 12 258 € | 20 603 € | 20 256 € | 6769 € | 4842 € | −353 € | 2187 € |
| Aruanne esitatud | 15.06.2026 | 09.06.2025 | 05.06.2024 | 06.06.2023 | 15.06.2022 | 01.07.2021 | 17.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 85,2 % | 86,8 % | 83,6 % | 67,0 % | 60,8 % | 36,1 % | 35,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 4,7 % | 8,2 % | 9,5 % | 4,0 % | 3,0 % | −0,4 % | 1,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.