Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 11110803

Lagendi OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood11110803
  • Asutatud2005 (21 a)
  • Töötajaid 20253
  • Müügitulu 2025417 686 €
  • KMKR numberEE100950720

Usaldusväärsuse indeks

69/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
200520102015202020252026Asutatud 11.02.2005Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 11.02.2005 2005, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Lagendi OÜ
Registrikood
11110803
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
11.02.2005
KMKR number
EE100950720
Aadress
Pärnu maakond, Lääneranna vald, Salevere küla, Lageda

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 69 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg21 aastat registris+25
Töötajate arv3 töötajat viimases aruandes+3
Müügitulu417 686 €+19,8
Müügitulu muutus396 719 € → 417 686 €+1,6
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €104 tuh €209 tuh €313 tuh €418 tuh €201920202021202220232024417 686 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Piimakarjakasvatus teenis ettevõte 2025. aastal 349 304 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Piimakarjakasvatus EMTAK 2025349 304 €
2025Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 202567 792 €
2025Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2025590 €
2024Piimakarjakasvatus EMTAK 2025288 604 €
2024Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2025105 299 €
2024Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 20252816 €
2023Piimakarjakasvatus EMTAK 2008314 275 €
2023Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 200873 087 €
2023Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 20084864 €
2022Piimakarjakasvatus EMTAK 2008319 008 €
2022Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 200876 318 €
2022Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 20089518 €
2021Piimakarjakasvatus EMTAK 2008231 312 €
2021Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 200861 716 €
2021Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 20085945 €
2020Piimakarjakasvatus EMTAK 2008204 588 €
2020Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 200833 277 €
2020Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 20085590 €
2019Piimakarjakasvatus EMTAK 2008229 390 €
2019Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 200837 613 €
2019Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 20084835 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0235620052006200720082009201062011201220132014201520162017201820192020202120222023202432025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20253
20243
20235
20225
20215
20205
20195
20184
20174
20164
20154
20144
20134
20125
20116
20105
20095
20084
20074
20065
20054

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu417 686 €396 719 €392 226 €404 844 €298 973 €262 840 €271 838 €
Ärikasum enne makse90 647 €9723 €−386 €61 372 €51 511 €−9891 €73 628 €
Aruandeaasta kasum90 647 €9723 €−386 €61 372 €51 511 €−9891 €73 628 €
Tööjõukulud101 148 €87 877 €78 977 €74 939 €73 131 €72 619 €67 632 €
Varad kokku1 266 183 €1 233 151 €1 276 253 €1 345 716 €1 251 407 €1 302 616 €1 331 926 €
sh käibevarad236 910 €158 334 €194 225 €180 831 €124 417 €124 559 €119 920 €
sh raha128 508 €91 313 €129 739 €106 721 €74 420 €73 959 €46 541 €
Omakapital1 116 096 €1 025 449 €1 015 726 €1 016 112 €954 740 €903 229 €913 120 €
sh osa- või aktsiakapital13 294 €13 294 €13 294 €13 294 €13 294 €13 294 €13 294 €
Lühiajalised kohustised72 241 €94 887 €95 841 €98 466 €88 651 €142 854 €92 415 €
Pikaajalised kohustised77 846 €112 815 €164 686 €231 138 €208 016 €256 533 €326 391 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)3355555
Omakapitali osakaal varadest88,1 %83,2 %79,6 %75,5 %76,3 %69,3 %68,6 %
Puhaskasumi määr müügitulust21,7 %2,5 %−0,1 %15,2 %17,2 %−3,8 %27,1 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang