Registrikaart · Äriregistri kanne 11111949
Osaühing Datatec International
- Registrikood11111949
- Asutatud2005 (21 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025218 000 €
- KMKR numberEE100975433
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing Datatec International
- Registrikood
- 11111949
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 17.02.2005
- KMKR number
- EE100975433
- Aadress
- Harju maakond, Maardu linn, Sarapiku tee 19
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 68 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 21 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 218 000 € | +17,2 | |
| Müügitulu muutus | 191 052 € → 218 000 € | +4,2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725641595
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 218 000 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 218 000 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 191 052 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 203 235 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 323 464 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 309 400 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 218 040 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 294 501 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 26 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 47 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 38 |
| 2008 | 21 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 218 000 € | 191 052 € | 203 235 € | 323 464 € | 309 400 € | 218 040 € | 294 501 € |
| Ärikasum enne makse | 85 692 € | 154 126 € | 96 037 € | 428 368 € | 68 757 € | −9110 € | 135 365 € |
| Aruandeaasta kasum | 60 307 € | 141 526 € | 86 235 € | 140 885 € | 68 757 € | −9110 € | 97 865 € |
| Tööjõukulud | 45 087 € | 45 645 € | 45 905 € | 45 645 € | 45 645 € | 43 514 € | 47 938 € |
| Varad kokku | 1 699 739 € | 1 741 748 € | 1 785 596 € | 1 821 307 € | 2 948 727 € | 2 962 832 € | 3 010 667 € |
| sh käibevarad | 137 394 € | 122 787 € | 109 936 € | 88 862 € | 238 946 € | 225 619 € | 146 396 € |
| sh raha | 112 700 € | 101 362 € | 87 620 € | 78 137 € | 202 962 € | 165 293 € | 82 567 € |
| Omakapital | 1 685 995 € | 1 725 688 € | 1 770 062 € | 1 800 042 € | 2 859 157 € | 2 887 254 € | 2 996 364 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 3400 € | 3400 € | 3400 € | 3400 € | 3400 € | 153 380 € | 153 380 € |
| Lühiajalised kohustised | 13 744 € | 16 060 € | 15 534 € | 21 265 € | 89 570 € | 75 578 € | 14 303 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 | 2 | 26 | 2 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,2 % | 99,1 % | 99,1 % | 98,8 % | 97,0 % | 97,4 % | 99,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 27,7 % | 74,1 % | 42,4 % | 43,6 % | 22,2 % | −4,2 % | 33,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest. Osa väärtusi on loetud skaneeritud PDF-aruandest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.