Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 11119589

Astarte Holding OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood11119589
  • Asutatud2005 (21 a)
  • Töötajaid 20240
  • Müügitulu 20246423 €
  • KMKR numberEE101099855

Usaldusväärsuse indeks

39/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
200520102015202020252026Asutatud 29.03.2005Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 29.03.2005 2005, Viimane aruanne 2024, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Astarte Holding OÜ
Registrikood
11119589
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
29.03.2005
KMKR number
EE101099855
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tuvi tn 16-4

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 39 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg21 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu6423 €+3,1
Müügitulu muutus9237 € → 6423 €-9,1
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
81211Hoonete üldpuhastusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €4004 €8009 €12 tuh €16 tuh €2019: 16 017 €16 017 €20192020: 10 241 €20202021: 10 476 €20212022: 12 955 €20222023: 9237 €20232024: 6423 €6423 €2024
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Hoonete üldpuhastus teenis ettevõte 2024. aastal 6423 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2024Hoonete üldpuhastus EMTAK 20256423 €
2023Hoonete üldpuhastus EMTAK 20089237 €
2022Hoonete üldpuhastus EMTAK 200812 955 €
2021Hoonete üldpuhastus EMTAK 200810 476 €
2020Hoonete üldpuhastus EMTAK 200810 241 €
2019Hoonete üldpuhastus EMTAK 200816 017 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112005: 002005ei kajastu20062007: 020072008: 020082009: 020092010: 020102011: 020112012: 020122013: 020132014: 020142015: 020152016: 020162017: 020172018: 020182019: 020192020: 020202021: 020212022: 020222023: 020232024: 002024
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20180
20170
20160
20150
20140
20130
20120
20110
20100
20090
20080
20070
20050

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja202420232022202120202019
Müügitulu6423 €9237 €12 955 €10 476 €10 241 €16 017 €
Ärikasum enne makse−235 €−6532 €−17,00 €548 €−1555 €4907 €
Aruandeaasta kasum−235 €−6532 €−17,00 €548 €−1968 €4532 €
Tööjõukulud0,00 €
Varad kokku14 054 €14 362 €16 387 €16 534 €15 918 €20 124 €
sh käibevarad14 054 €14 362 €16 387 €16 534 €15 918 €20 124 €
sh raha13 199 €
Omakapital9454 €9787 €16 319 €16 336 €15 787 €19 756 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
Lühiajalised kohustised4600 €4575 €68,00 €198 €131 €368 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)000000
Omakapitali osakaal varadest67,3 %68,1 %99,6 %98,8 %99,2 %98,2 %
Puhaskasumi määr müügitulust-3,7 %-70,7 %-0,1 %5,2 %-19,2 %28,3 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang