Registrikaart · Äriregistri kanne 11121161
OÜ Harald RENTPOWER
- Registrikood11121161
- Asutatud2005 (21 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025138 160 €
- KMKR numberEE101023504
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OÜ Harald RENTPOWER
- Registrikood
- 11121161
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 04.04.2005
- KMKR number
- EE101023504
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, F. R. Faehlmanni tn 8-30
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 72 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 21 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 138 160 € | +15,3 | |
| Müügitulu muutus | 104 231 € → 138 160 € | +9,8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37253961601
- Mobiil+37255675320
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 78201 | Tööjõurent | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Tööjõurent teenis ettevõte 2025. aastal 138 160 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Tööjõurent EMTAK 2025 | 138 160 € |
| 2024 | Tööjõurent EMTAK 2025 | 104 231 € |
| 2023 | Mujal liigitamata rajatiste ehitus EMTAK 2008 | 212 263 € |
| 2022 | Mujal liigitamata rajatiste ehitus EMTAK 2008 | 165 302 € |
| 2021 | Tööjõurent EMTAK 2008 | 221 751 € |
| 2020 | Tööjõurent EMTAK 2008 | 110 716 € |
| 2019 | Tööjõurent EMTAK 2008 | 225 198 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 3860 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 5 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 5 |
| 2017 | 5 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 5 |
| 2014 | 7 |
| 2013 | 4 |
| 2012 | 12 |
| 2011 | 23 |
| 2010 | 25 |
| 2009 | 14 |
| 2008 | 18 |
| 2007 | 13 |
| 2006 | 25 |
| 2005 | 12 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 138 160 € | 104 231 € | 212 263 € | 165 302 € | 221 751 € | 110 716 € | 229 058 € |
| Ärikasum enne makse | 7626 € | −20 995 € | 22 178 € | −3938 € | 16 555 € | −32 234 € | −10 790 € |
| Aruandeaasta kasum | 7626 € | −20 995 € | 22 178 € | −3938 € | 16 555 € | −32 234 € | −10 790 € |
| Tööjõukulud | 42 211 € | 40 161 € | 85 228 € | 76 482 € | 128 000 € | 49 914 € | 146 647 € |
| Varad kokku | 106 025 € | 116 194 € | 111 028 € | 91 652 € | 92 584 € | 78 703 € | 94 379 € |
| sh käibevarad | 66 214 € | 33 101 € | 73 068 € | 27 529 € | 57 898 € | 28 561 € | 75 448 € |
| sh raha | 24 490 € | 436 € | 53 843 € | 4832 € | 20 564 € | 4315 € | 24 381 € |
| Omakapital | 81 779 € | 74 153 € | 95 148 € | 72 970 € | 76 908 € | 60 353 € | 92 587 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2560 € | 2560 € | 2560 € | 2560 € | 2560 € | 2560 € | 2560 € |
| Lühiajalised kohustised | 24 246 € | 42 041 € | 15 880 € | 18 682 € | 15 676 € | 18 350 € | 1792 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 3 | 3 | 5 | 2 | 3 |
| Omakapitali osakaal varadest | 77,1 % | 63,8 % | 85,7 % | 79,6 % | 83,1 % | 76,7 % | 98,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 5,5 % | -20,1 % | 10,4 % | -2,4 % | 7,5 % | -29,1 % | -4,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.