Registrikaart · Äriregistri kanne 11121698
Vaiper Veod Osaühing
- Registrikood11121698
- Asutatud2005 (21 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202524 674 €
- KMKR numberEE100961913
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Vaiper Veod Osaühing
- Registrikood
- 11121698
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 06.04.2005
- KMKR number
- EE100961913
- Aadress
- Järva maakond, Järva vald, Sääsküla, Jõekalda
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 54 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 21 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 24 674 € | +8,5 | |
| Müügitulu muutus | 24 438 € → 24 674 € | +0,3 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256359040
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 49411 | Kaubavedu maanteel | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kaubavedu maanteel teenis ettevõte 2025. aastal 24 674 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 24 674 € |
| 2024 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 24 438 € |
| 2023 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 25 301 € |
| 2022 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 49 786 € |
| 2021 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 59 292 € |
| 2020 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 60 006 € |
| 2019 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 56 987 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 2 |
| 2010 | 2 |
| 2009 | 3 |
| 2008 | 3 |
| 2007 | 2 |
| 2006 | 2 |
| 2005 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 24 789 € | 24 548 € | 25 391 € | 49 846 € | 59 403 € | 66 232 € | 57 159 € |
| Ärikasum enne makse | 10 887 € | 8069 € | 344 € | 153 547 € | 20 303 € | 45 836 € | 105 898 € |
| Aruandeaasta kasum | 10 887 € | 8069 € | 344 € | 153 547 € | 20 303 € | 45 836 € | 105 898 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 12 766 € | 15 955 € | 17 938 € | 14 228 € |
| Varad kokku | 555 971 € | 545 257 € | 541 996 € | 543 391 € | 389 776 € | 367 776 € | 407 132 € |
| sh käibevarad | 341 619 € | 325 478 € | 326 947 € | 308 305 € | 99 165 € | 130 353 € | 213 174 € |
| sh raha | 334 915 € | 318 742 € | 283 642 € | 274 331 € | 90 921 € | 122 788 € | 149 811 € |
| Omakapital | 546 416 € | 535 529 € | 527 459 € | 527 114 € | 373 568 € | 353 265 € | 307 428 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 11 505 € | 11 505 € | 11 505 € | 11 505 € | 11 505 € | 11 505 € | 11 505 € |
| Lühiajalised kohustised | 9555 € | 9728 € | 14 537 € | 16 277 € | 16 208 € | 14 511 € | 48 649 € |
| Pikaajalised kohustised | — | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 51 055 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,3 % | 98,2 % | 97,3 % | 97,0 % | 95,8 % | 96,1 % | 75,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 43,9 % | 32,9 % | 1,4 % | 308,0 % | 34,2 % | 69,2 % | 185,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.