Registrikaart · Äriregistri kanne 11123605
Osaühing OFI CONSTRUCTION
- Registrikood11123605
- Asutatud2005 (21 a)
- Töötajaid 20256
- Müügitulu 2025189 942 €
- KMKR numberEE100991297
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing OFI CONSTRUCTION
- Registrikood
- 11123605
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 14.04.2005
- KMKR number
- EE100991297
- Aadress
- Harju maakond, Anija vald, Kehra linn, Spordi tn 3-5
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 53 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 21 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 6 töötajat viimases aruandes | +6 | |
| Müügitulu | 189 942 € | +16,6 | |
| Müügitulu muutus | 381 716 € → 189 942 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725200149
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
| 77399 | Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 179 919 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 179 919 € |
| 2025 | Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025 | 10 023 € |
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 304 559 € |
| 2024 | Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025 | 77 157 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 320 309 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 504 196 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 238 265 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 512 863 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 422 242 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 6 |
| 2024 | 6 |
| 2023 | 6 |
| 2022 | 8 |
| 2021 | 7 |
| 2020 | 11 |
| 2019 | 12 |
| 2018 | 8 |
| 2017 | 6 |
| 2016 | 4 |
| 2015 | 4 |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 5 |
| 2010 | 8 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 1 |
| 2007 | 3 |
| 2006 | 5 |
| 2005 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 189 942 € | 381 716 € | 320 309 € | 504 196 € | 238 265 € | 512 863 € | 422 242 € |
| Ärikasum enne makse | 16 265 € | 40 717 € | 28 023 € | 32 976 € | −82 968 € | 9900 € | 2057 € |
| Aruandeaasta kasum | 16 265 € | 40 717 € | 28 023 € | 32 976 € | −82 968 € | 9900 € | 2057 € |
| Tööjõukulud | 71 828 € | 101 159 € | 88 352 € | 104 283 € | 87 188 € | 104 468 € | 126 544 € |
| Varad kokku | 105 787 € | 118 777 € | 114 029 € | 64 895 € | 29 738 € | 100 109 € | 133 819 € |
| sh käibevarad | 86 198 € | 90 838 € | 88 432 € | 64 895 € | 15 794 € | 83 651 € | 106 797 € |
| sh raha | 53 649 € | 88 906 € | 77 885 € | 64 455 € | 402 € | 28 519 € | 13 964 € |
| Omakapital | 96 636 € | 80 371 € | 39 654 € | 11 630 € | −21 346 € | 61 622 € | 51 722 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € |
| Lühiajalised kohustised | 9151 € | 38 406 € | 74 375 € | 53 265 € | 51 084 € | 38 487 € | 75 453 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | 0,00 € | 6644 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 6 | 6 | 6 | 8 | 7 | 11 | 12 |
| Omakapitali osakaal varadest | 91,3 % | 67,7 % | 34,8 % | 17,9 % | -71,8 % | 61,6 % | 38,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 8,6 % | 10,7 % | 8,7 % | 6,5 % | -34,8 % | 1,9 % | 0,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.