Registrikaart · Äriregistri kanne 11124780
Osaühing Est-Invest
- Registrikood11124780
- Asutatud2005 (21 a)
- Töötajaid 20240
- Müügitulu 2024788 367 €
- KMKR numberEE102596726
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing Est-Invest
- Registrikood
- 11124780
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 19.04.2005
- KMKR number
- EE102596726
- Osa- või aktsiakapital
- 2600 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Ida-Viru maakond, Narva linn, Turu tn 3-80
- Aadress kehtib alates
- 05.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Svetlana Marjahhina | 100 % · 2600 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Svetlana Marjahhina | Juhatuse liige | 19.09.2017 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Svetlana Marjahhina | otsene osalus | 30.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 53 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 21 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 788 367 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 1 311 779 € → 788 367 € | -12 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Faks+3726143093
- Mobiil+37258086116
- Telefon+3726143090
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46851 | Väetise ja agrokeemiatoodete hulgimüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Väetise ja agrokeemiatoodete hulgimüük teenis ettevõte 2024. aastal 788 367 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Väetise ja agrokeemiatoodete hulgimüük EMTAK 2025 | 788 367 € |
| 2023 | Väetise ja agrokeemiatoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 1 311 779 € |
| 2022 | Väetise ja agrokeemiatoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 5 924 502 € |
| 2021 | Väetise ja agrokeemiatoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 10 113 369 € |
| 2020 | Väetise ja agrokeemiatoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 5 626 063 € |
| 2019 | Väetise ja agrokeemiatoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 6 421 480 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2024)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 763 999 € ehk 97 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Itaalia | 406 066 € |
| Saksamaa | 117 115 € |
| Belgia | 93 800 € |
| Soome | 65 372 € |
| Araabia Ühendemiraadid | 40 787 € |
| Poola | 30 900 € |
| Eesti | 24 368 € |
| Ungari | 9959 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 0 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 5 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 7 |
| 2009 | 0 |
| 2005 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 788 367 € | 1 311 779 € | 5 924 502 € | 10 113 369 € | 5 626 063 € | 6 421 480 € |
| Ärikasum | −102 857 € | −500 173 € | −43 160 € | 167 075 € | 51 180 € | 51 489 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −102 845 € | −501 288 € | 1848 € | 163 190 € | 41 092 € | 51 279 € |
| Aruandeaasta kasum | −102 845 € | −501 288 € | 1848 € | 163 190 € | 41 092 € | 51 279 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 6983 € | 6983 € | 5387 € | 5387 € | 2693 € |
| Varad kokku | 187 950 € | 321 333 € | 1 074 988 € | 1 200 163 € | 903 991 € | 569 803 € |
| sh käibevarad | 145 087 € | 278 470 € | 1 032 125 € | 1 157 300 € | 861 128 € | 526 940 € |
| sh põhivarad | 42 863 € | 42 863 € | 42 863 € | 42 863 € | 42 863 € | 42 863 € |
| sh raha | 62 912 € | 66 419 € | 538 521 € | 460 614 € | 78 564 € | 115 240 € |
| Omakapital | 139 644 € | 242 489 € | 743 777 € | 741 929 € | 578 739 € | 537 647 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2600 € | 2600 € | 2600 € | 2600 € | 2600 € | 2600 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 239 889 € | 741 177 € | 739 329 € | 576 139 € | 535 047 € | 483 768 € |
| Lühiajalised kohustised | 48 306 € | 78 844 € | 331 211 € | 458 234 € | 325 252 € | 32 156 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aruanne esitatud | 03.09.2025 | 09.07.2024 | 25.03.2024 | 23.11.2023 | 23.11.2021 | 23.11.2020 |
| Auditeeritud | — | — | Jah | Jah | Jah | Jah |
| Omakapitali osakaal varadest | 74,3 % | 75,5 % | 69,2 % | 61,8 % | 64,0 % | 94,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −13,0 % | −38,2 % | 0,0 % | 1,6 % | 0,7 % | 0,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.