Registrikaart · Äriregistri kanne 11125377
osaühing SCAND SERVICE
- Registrikood11125377
- Asutatud2005 (21 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025400 467 €
- KMKR numberEE100972180
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- osaühing SCAND SERVICE
- Registrikood
- 11125377
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 21.04.2005
- KMKR number
- EE100972180
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Leiva tn 3
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 66 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 21 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 400 467 € | +19,6 | |
| Müügitulu muutus | 393 097 € → 400 467 € | +0,6 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725022878
- Telefon+3726715090
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46861 | Muude vahetoodete hulgimüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muude vahetoodete hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 400 467 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muude vahetoodete hulgimüük EMTAK 2025 | 400 467 € |
| 2024 | Muude vahetoodete hulgimüük EMTAK 2025 | 393 097 € |
| 2023 | Muude vahetoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 422 103 € |
| 2022 | Muude vahetoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 608 610 € |
| 2021 | Muude vahetoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 646 573 € |
| 2020 | Muude vahetoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 615 382 € |
| 2019 | Muude vahetoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 676 482 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 1 |
| 2008 | 0 |
| 2007 | 0 |
| 2006 | 0 |
| 2005 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 400 467 € | 393 794 € | 422 103 € | 608 610 € | 646 573 € | 615 382 € | 676 482 € |
| Ärikasum enne makse | 5356 € | 18 838 € | 19 292 € | 13 482 € | 88 482 € | 43 230 € | 21 272 € |
| Aruandeaasta kasum | 5356 € | 18 838 € | 19 292 € | 13 482 € | 88 482 € | 43 230 € | 21 272 € |
| Tööjõukulud | 27 640 € | 25 129 € | 24 878 € | 24 772 € | 24 772 € | 27 431 € | 35 328 € |
| Varad kokku | 503 616 € | 509 718 € | 532 396 € | 491 336 € | 462 427 € | 387 438 € | 371 715 € |
| sh käibevarad | 432 431 € | 442 426 € | 457 721 € | 469 278 € | 432 986 € | 378 724 € | 371 715 € |
| sh raha | 57 234 € | 64 010 € | 55 977 € | 59 663 € | 60 162 € | 87 035 € | 45 507 € |
| Omakapital | 475 520 € | 470 164 € | 451 326 € | 432 034 € | 418 552 € | 340 070 € | 316 840 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € |
| Lühiajalised kohustised | 28 096 € | 39 554 € | 81 070 € | 59 302 € | 43 875 € | 47 368 € | 54 875 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 94,4 % | 92,2 % | 84,8 % | 87,9 % | 90,5 % | 87,8 % | 85,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 1,3 % | 4,8 % | 4,6 % | 2,2 % | 13,7 % | 7,0 % | 3,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.