Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 11126514

Osaühing Devaney

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood11126514
  • Asutatud2005 (21 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 202532 879 €
  • Sellel aadressil on registreeritud 2413 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

59/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
200520102015202020252026Asutatud 26.04.2005Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 26.04.2005 2005, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Osaühing Devaney
Registrikood
11126514
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
26.04.2005
KMKR number
Osa- või aktsiakapital
2556 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Narva mnt 5
Aadress kehtib alates
21.06.2024

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
MasterGroup OÜ100 % · 2556 €Ainuomand01.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Markku Juhani LääräJuhatuse liige01.05.2023
Wisor Group OÜKontaktisik21.06.2024

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Markku Juhani Lääräkaudne osalus12.12.2018

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 59 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg21 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu32 879 €+9,6
Müügitulu muutus28 627 € → 32 879 €+4,5
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
46181Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €11 tuh €23 tuh €34 tuh €45 tuh €20192020202145 293 €20222023202432 879 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus teenis ettevõte 2025. aastal 32 879 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 202532 879 €
2024Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 202528 627 €
2023Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 200832 278 €
2022Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 200845 293 €
2021Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 200841 818 €
2020Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 200833 676 €
2019Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 200839 930 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Müügitulu riikide kaupa (2025)

Majandusaasta aruanded

Väljaspool Eestit teenitud 32 879 € ehk 100 % aruandeaasta müügitulust.

RiikMüügitulu
Soome32 879 €

Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0011102005200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202402025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20180
20170
20160
20150
20140
20130
20120
20110
20100
20090
20080
20070
20060
20050

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu32 879 €28 627 €32 278 €45 293 €41 818 €33 676 €39 930 €
Ärikasum2032 €8095 €−18 627 €−13 704 €−1405 €961 €−4570 €
Kasum enne tulumaksustamist2019 €8095 €−20 522 €−14 156 €709 €961 €−4570 €
Aruandeaasta kasum2019 €8095 €−20 531 €−14 291 €709 €961 €−4570 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Põhivarade kulum800 €3801 €3758 €4559 €1768 €1082 €1231 €
Varad kokku31 636 €30 476 €33 668 €42 643 €57 304 €55 639 €52 830 €
sh käibevarad31 636 €29 676 €29 068 €34 285 €45 672 €49 739 €51 248 €
sh põhivarad0,00 €800 €4600 €8358 €11 632 €5900 €1582 €
sh raha4,00 €18,00 €3,00 €3382 €13 211 €17 993 €22 720 €
Omakapital24 747 €22 807 €14 712 €35 243 €49 534 €48 826 €47 865 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum19 916 €11 900 €32 431 €46 722 €46 013 €45 053 €49 623 €
Lühiajalised kohustised6889 €7669 €18 956 €7400 €7770 €6813 €4965 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000000
Ärikasum enne kulumit2832 €11 896 €−14 869 €−9145 €363 €2043 €−3339 €
Aruanne esitatud13.08.202626.08.202515.08.202417.10.202325.04.202322.09.202127.10.2020
Omakapitali osakaal varadest78,2 %74,8 %43,7 %82,6 %86,4 %87,8 %90,6 %
Puhaskasumi määr müügitulust6,1 %28,3 %−63,6 %−31,6 %1,7 %2,9 %−11,4 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang