Registrikaart · Äriregistri kanne 11126841
A-Kaabel OÜ
- Registrikood11126841
- Asutatud2005 (21 a)
- Töötajaid 202537
- Müügitulu 20254 168 465 €
- KMKR numberEE100965935
- Sellel aadressil on registreeritud 37 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- A-Kaabel OÜ
- Registrikood
- 11126841
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 27.04.2005
- KMKR number
- EE100965935
- Osa- või aktsiakapital
- 6388 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Tulika tn 17
- Aadress kehtib alates
- 19.11.2018
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| GRK EESTI AS | 100 % · 6388 € | Ainuomand | 29.01.2026 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Ants Rehe | Juhatuse liige | 02.01.2006 |
| Mari-Liis Lambing | Juhatuse liige | 13.11.2020 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Keijo Juhani Haavikko | kaudne osalus | 16.04.2026 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 86 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 21 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 37 töötajat viimases aruandes | +20 | |
| Müügitulu | 4 168 465 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 4 034 972 € → 4 168 465 € | +1 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725024990
- Mobiil+37255562044
- Telefon+3726661234
- Veebilehtakaabel.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43211 | Elektripaigaldustööd | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elektripaigaldustööd teenis ettevõte 2025. aastal 4 168 465 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elektripaigaldustööd EMTAK 2025 | 4 168 465 € |
| 2024 | Elektripaigaldustööd EMTAK 2025 | 4 034 972 € |
| 2023 | Elektripaigaldustööd EMTAK 2008 | 3 628 140 € |
| 2022 | Elektripaigaldustööd EMTAK 2008 | 3 651 108 € |
| 2021 | Elektripaigaldustööd EMTAK 2008 | 3 139 251 € |
| 2020 | Elektripaigaldustööd EMTAK 2008 | 2 797 436 € |
| 2019 | Elektripaigaldustööd EMTAK 2008 | 3 804 998 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Ehitamine | Majandustegevusteade | Kehtiv | 24.03.2008 |
| Elektritööd | Majandustegevusteade | Kehtiv | 15.05.2018 |
| Projekteerimine | Majandustegevusteade | Kehtiv | 24.03.2008 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 4 168 465 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 4 168 465 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 37 |
| 2024 | 35 |
| 2023 | 35 |
| 2022 | 35 |
| 2021 | 33 |
| 2020 | 36 |
| 2019 | 38 |
| 2018 | 42 |
| 2017 | 28 |
| 2016 | 22 |
| 2015 | 21 |
| 2014 | 24 |
| 2013 | 26 |
| 2012 | 26 |
| 2011 | 23 |
| 2010 | 20 |
| 2009 | 20 |
| 2008 | 20 |
| 2007 | 20 |
| 2006 | 11 |
| 2005 | 9 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4 168 465 € | 4 034 972 € | 3 628 140 € | 3 651 108 € | 3 139 251 € | 2 797 436 € | 3 804 998 € |
| Ärikasum | 167 229 € | 245 960 € | 165 389 € | 195 433 € | 74 624 € | −135 647 € | 211 181 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 168 538 € | 258 009 € | 165 969 € | 184 744 € | 60 042 € | −148 768 € | 196 986 € |
| Aruandeaasta kasum | 194 319 € | 251 860 € | 172 300 € | 159 744 € | 60 042 € | −173 768 € | 196 986 € |
| Tööjõukulud | 1 387 526 € | 1 202 451 € | 1 060 774 € | 984 006 € | 819 939 € | 840 091 € | 965 239 € |
| Põhivarade kulum | 16 407 € | 13 032 € | 25 137 € | 24 253 € | 23 602 € | 22 962 € | 25 326 € |
| Varad kokku | 2 122 323 € | 1 929 174 € | 1 511 603 € | 1 490 425 € | 1 762 476 € | 1 419 878 € | 1 595 660 € |
| sh käibevarad | 1 865 270 € | 1 910 983 € | 1 333 096 € | 1 299 333 € | 1 563 851 € | 1 219 124 € | 1 379 046 € |
| sh põhivarad | 257 053 € | 18 191 € | 178 507 € | 191 092 € | 198 625 € | 200 754 € | 216 614 € |
| sh raha | 745 525 € | 819 085 € | 901 822 € | 852 049 € | 956 806 € | 544 034 € | 302 237 € |
| Omakapital | 1 385 916 € | 1 100 191 € | 848 331 € | 676 031 € | 616 287 € | 556 245 € | 830 013 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 6388 € | 6388 € | 6388 € | 6388 € | 6388 € | 6388 € | 6388 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 1 184 570 € | 841 304 € | 669 004 € | 509 260 € | 549 218 € | 722 986 € | 626 000 € |
| Lühiajalised kohustised | 593 183 € | 828 983 € | 663 272 € | 814 394 € | 1 146 189 € | 862 406 € | 761 523 € |
| Pikaajalised kohustised | 143 224 € | — | — | — | 0,00 € | 1227 € | 4124 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 37 | 35 | 35 | 35 | 33 | 36 | 38 |
| Ärikasum enne kulumit | 183 636 € | 258 992 € | 190 526 € | 219 686 € | 98 226 € | −112 685 € | 236 507 € |
| Aruanne esitatud | 02.06.2026 | 30.05.2025 | 28.06.2024 | 30.06.2023 | 30.06.2022 | 30.06.2021 | 20.07.2020 |
| Auditeeritud | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah |
| Omakapitali osakaal varadest | 65,3 % | 57,0 % | 56,1 % | 45,4 % | 35,0 % | 39,2 % | 52,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 4,7 % | 6,2 % | 4,7 % | 4,4 % | 1,9 % | −6,2 % | 5,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.