Registrikaart · Äriregistri kanne 11128051
Tipu Grupp OÜ
- Registrikood11128051
- Asutatud2005 (21 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025800 €
- KMKR numberEE101398462
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Tipu Grupp OÜ
- Registrikood
- 11128051
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 04.05.2005
- KMKR number
- EE101398462
- Aadress
- Lääne-Viru maakond, Viru-Nigula vald, Aseri alevik, Muru tn 13
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 47 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 21 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 800 € | 0 | |
| Müügitulu muutus | võrdlusaastat ei ole | 0 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37253448816
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 800 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 800 € |
| 2022 | Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 2008 | 12 000 € |
| 2021 | Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 2008 | 28 175 € |
| 2020 | Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 2008 | 53 000 € |
| 2019 | Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 2008 | 16 694 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 2 |
| 2010 | 2 |
| 2009 | 2 |
| 2007 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 800 € | 0,00 € | 0,00 € | 12 000 € | 28 175 € | 53 000 € | 16 694 € |
| Ärikasum enne makse | 232 € | 15 972 € | −64 981 € | −71 103 € | 3 514 536 € | −4545 € | 6358 € |
| Aruandeaasta kasum | 232 € | −1943 € | −64 981 € | −71 103 € | 3 514 536 € | −4545 € | 6358 € |
| Tööjõukulud | 33 145 € | 31 560 € | 28 073 € | 69 379 € | 65 257 € | 9603 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 3 312 232 € | 3 315 780 € | 3 383 676 € | 3 497 820 € | 3 574 159 € | 60 349 € | 59 574 € |
| sh käibevarad | 973 651 € | 1 164 744 € | 2 064 870 € | 2 323 204 € | 3 570 922 € | 60 349 € | 59 574 € |
| sh raha | 145 649 € | 336 614 € | 1 834 678 € | 2 141 407 € | 3 003 522 € | 14 414 € | 14 501 € |
| Omakapital | 3 304 207 € | 3 303 976 € | 3 377 759 € | 3 488 240 € | 3 562 342 € | 47 807 € | 52 352 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 8025 € | 11 804 € | 5917 € | 9580 € | 11 817 € | 12 542 € | 7222 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,8 % | 99,6 % | 99,8 % | 99,7 % | 99,7 % | 79,2 % | 87,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 29,0 % | — | — | -592,5 % | 12474,0 % | -8,6 % | 38,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.