Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 11128513

Osaühing Remmigo

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood11128513
  • Asutatud2005 (21 a)
  • Töötajaid 20252
  • Müügitulu 202583 690 €
  • KMKR numberEE100974696

Usaldusväärsuse indeks

75/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
200520102015202020252026Asutatud 06.05.2005Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 06.05.2005 2005, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Osaühing Remmigo
Registrikood
11128513
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
06.05.2005
KMKR number
EE100974696
Osa- või aktsiakapital
2560 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Saue vald, Koidu küla, Koidu tee 66
Aadress kehtib alates
08.11.2017

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Maarja Peinar-Järve100 % · 2560 €Ainuomand01.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Maarja Peinar-JärveJuhatuse liige02.03.2009

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Maarja Peinar-Järveotsene osalus28.09.2018

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 75 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg21 aastat registris+25
Töötajate arv2 töötajat viimases aruandes+2
Müügitulu83 690 €+13,3
Müügitulu muutus39 809 € → 83 690 €+15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €21 tuh €42 tuh €63 tuh €84 tuh €20192020202120222023202483 690 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 45 641 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 202545 641 €
2025Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 202537 301 €
2025Hostelid EMTAK 2025748 €
2024Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 202539 569 €
2024Hostelid EMTAK 2025240 €
2023Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 200834 125 €
2023Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008921 €
2022Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 200829 751 €
2022Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008370 €
2021Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 200830 260 €
2021Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 200842,00 €
2020Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 200833 211 €
2019Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 200828 256 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Tegevusload ja majandustegevusteated

Majandustegevuse register
TegevusalaLiikStaatusKehtiv alates
EhitamineMajandustegevusteadeKehtiv18.08.2010
OmanikujärelevalveMajandustegevusteadeKehtiv18.08.2010

Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
011222005200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202422025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20252
20241
20231
20220
20210
20200
20190
20180
20170
20160
20150
20140
20130
20120
20110
20100
20090
20081
20071
20060
20050

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu83 690 €39 809 €35 046 €30 121 €30 302 €33 211 €28 256 €
Ärikasum37 901 €22 465 €26 448 €18 412 €21 916 €22 056 €17 360 €
Kasum enne tulumaksustamist41 007 €25 770 €27 596 €18 509 €25 478 €23 340 €18 715 €
Aruandeaasta kasum41 007 €25 770 €27 596 €18 509 €25 478 €23 340 €18 715 €
Tööjõukulud32 108 €8563 €1070 €649 €87,00 €0,00 €0,00 €
Põhivarade kulum5008 €3017 €3837 €5609 €4104 €2050 €0,00 €
Varad kokku219 495 €175 245 €150 914 €125 355 €111 030 €89 333 €51 009 €
sh käibevarad179 630 €139 504 €125 619 €98 726 €80 176 €74 366 €50 659 €
sh põhivarad39 865 €35 741 €25 295 €26 629 €30 854 €14 967 €350 €
sh raha81 692 €68 410 €24 371 €82 397 €70 047 €
Omakapital212 577 €171 570 €145 800 €118 204 €99 695 €74 218 €50 878 €
sh osa- või aktsiakapital2560 €2560 €2560 €2560 €2560 €2560 €2560 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum168 754 €142 984 €115 388 €96 879 €71 401 €48 061 €29 347 €
Lühiajalised kohustised6918 €3675 €5114 €7151 €4661 €4495 €131 €
Pikaajalised kohustised0,00 €6674 €10 620 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)2110000
Ärikasum enne kulumit42 909 €25 482 €30 285 €24 021 €26 020 €24 106 €17 360 €
Aruanne esitatud30.06.202630.06.202530.06.202425.03.202316.01.202230.06.202118.05.2020
Omakapitali osakaal varadest96,8 %97,9 %96,6 %94,3 %89,8 %83,1 %99,7 %
Puhaskasumi määr müügitulust49,0 %64,7 %78,7 %61,4 %84,1 %70,3 %66,2 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang