Osaühing Gabotei
- Registrikood11129464
- Asutatud2005 (21 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025128 588 €
- KMKR numberEE101055828
Üldandmed
- Ärinimi
- Osaühing Gabotei
- Registrikood
- 11129464
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 24.05.2005
- KMKR number
- EE101055828
- Aadress
- Ida-Viru maakond, Narva linn, 2. Jõe tn 10
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
64/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 21 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 |
| Müügitulu | 128 588 € | +15,1 |
| Müügitulu muutus | 122 949 € → 128 588 € | +1,4 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Faks +3723566095
- Mobiil +37255548972
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 49411 | Kaubavedu maanteel | Põhitegevusala |
| 5226 | Muud veondust abistavad tegevusalad |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Kaubavedu maanteel teenis ettevõte 2025. aastal 106 731 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 106 731 € |
| 2025 | Muud veondust abistavad tegevusalad EMTAK 2025 | 21 857 € |
| 2024 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 92 216 € |
| 2024 | Muud veondust abistavad tegevusalad EMTAK 2025 | 30 733 € |
| 2023 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 149 139 € |
| 2023 | Veoste ekspedeerimine EMTAK 2008 | 66 630 € |
| 2023 | Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 10 119 € |
| 2022 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 213 986 € |
| 2022 | Veoste ekspedeerimine EMTAK 2008 | 126 956 € |
| 2022 | Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 5004 € |
| 2021 | Veoste ekspedeerimine EMTAK 2008 | 336 144 € |
| 2021 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 96 733 € |
| 2021 | Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 3123 € |
| 2020 | Veoste ekspedeerimine EMTAK 2008 | 230 319 € |
| 2020 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 128 441 € |
| 2020 | Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 7478 € |
| 2019 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 185 708 € |
| 2019 | Veoste ekspedeerimine EMTAK 2008 | 106 082 € |
| 2019 | Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 4879 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 4 |
| 2018 | 5 |
| 2017 | 7 |
| 2016 | 8 |
| 2015 | 8 |
| 2014 | 9 |
| 2013 | 10 |
| 2012 | 10 |
| 2011 | 9 |
| 2010 | 8 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 5 |
| 2007 | 4 |
| 2006 | 2 |
| 2005 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 128 588 € | 122 949 € | 225 888 € | 345 946 € | 436 000 € | 366 238 € | 296 669 € |
| Ärikasum enne makse | 5367 € | −14 556 € | 4391 € | 48 298 € | 28 133 € | 30 203 € | −17 833 € |
| Aruandeaasta kasum | 5367 € | −14 556 € | 4391 € | 48 298 € | 28 133 € | 30 203 € | −17 833 € |
| Tööjõukulud | 22 055 € | 22 373 € | 29 719 € | 31 913 € | 31 916 € | 33 176 € | 41 226 € |
| Varad kokku | 242 607 € | 284 743 € | 294 540 € | 316 883 € | 245 780 € | 163 896 € | 211 226 € |
| sh käibevarad | 58 530 € | 32 441 € | 74 918 € | 100 838 € | 124 518 € | 91 201 € | 46 024 € |
| sh raha | 36 709 € | 23 153 € | 66 254 € | 74 378 € | 79 108 € | 22 226 € | 1197 € |
| Omakapital | 139 387 € | 134 020 € | 148 576 € | 144 185 € | 95 887 € | 67 754 € | 37 551 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 80 669 € | 61 573 € | 71 794 € | 86 614 € | 129 581 € | 84 939 € | 115 050 € |
| Pikaajalised kohustised | 22 551 € | 89 150 € | 74 170 € | 86 084 € | 20 312 € | 11 203 € | 58 625 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 4 |
| Omakapitali osakaal varadest | 57,5 % | 47,1 % | 50,4 % | 45,5 % | 39,0 % | 41,3 % | 17,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 4,2 % | -11,8 % | 1,9 % | 14,0 % | 6,5 % | 8,2 % | -6,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.