Registrikaart · Äriregistri kanne 11134761
OÜ ASPO SPORT
- Registrikood11134761
- Asutatud2005 (20 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202582 053 €
- KMKR numberEE101000488
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OÜ ASPO SPORT
- Registrikood
- 11134761
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 05.10.2005
- KMKR number
- EE101000488
- Aadress
- Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Ringi tn 50-2
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 48 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 20 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 82 053 € | +13,3 | |
| Müügitulu muutus | 124 791 € → 82 053 € | -10,3 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Faks+3724452133
- Mobiil+3725067742
- Telefon+3724452133
- Veebilehtterve.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 81301 | Maastiku hooldus ja korrashoid | Põhitegevusala |
| 55201 | Hostelid |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Maastiku hooldus ja korrashoid teenis ettevõte 2025. aastal 73 529 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2025 | 73 529 € |
| 2025 | Hostelid EMTAK 2025 | 8524 € |
| 2024 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2025 | 108 800 € |
| 2024 | Hostelid EMTAK 2025 | 15 991 € |
| 2023 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008 | 98 019 € |
| 2023 | Hostelid EMTAK 2008 | 18 343 € |
| 2022 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008 | 109 560 € |
| 2022 | Hostelid EMTAK 2008 | 16 856 € |
| 2021 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008 | 59 832 € |
| 2021 | Hostelid EMTAK 2008 | 9991 € |
| 2020 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008 | 52 725 € |
| 2020 | Hostelid EMTAK 2008 | 10 912 € |
| 2019 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008 | 83 055 € |
| 2019 | Hostelid EMTAK 2008 | 13 429 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
| 2007 | 0 |
| 2006 | 3 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 82 054 € | 124 791 € | 116 362 € | 126 816 € | 69 823 € | 63 637 € | 96 484 € |
| Ärikasum enne makse | 293 € | 25 324 € | −408 € | 10 927 € | −6169 € | −24 607 € | 12 445 € |
| Aruandeaasta kasum | 293 € | 25 324 € | −408 € | 10 927 € | −6169 € | −24 607 € | 12 445 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 11 749 € | 11 641 € | 10 501 € | 9377 € | 8215 € | 13 706 € |
| Varad kokku | 329 280 € | 163 710 € | 172 704 € | 226 611 € | 194 339 € | 212 898 € | 247 570 € |
| sh käibevarad | 5246 € | 1437 € | 11 140 € | 15 506 € | 18 527 € | 8798 € | 5237 € |
| sh raha | 698 € | 608 € | 4105 € | 1331 € | 13 614 € | 7628 € | 698 € |
| Omakapital | 146 013 € | 145 719 € | 120 395 € | 120 803 € | 109 876 € | 116 045 € | 140 652 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 39 625 € | 39 625 € | 39 625 € | 39 625 € | 39 625 € | 39 625 € | 39 625 € |
| Lühiajalised kohustised | 21 039 € | 9641 € | 43 959 € | 97 458 € | 75 308 € | 60 706 € | 81 004 € |
| Pikaajalised kohustised | 162 228 € | 8350 € | 8350 € | 8350 € | 9155 € | 36 147 € | 25 914 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 44,3 % | 89,0 % | 69,7 % | 53,3 % | 56,5 % | 54,5 % | 56,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,4 % | 20,3 % | -0,4 % | 8,6 % | -8,8 % | -38,7 % | 12,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.