Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 11136375

Osaühing Sunna

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood11136375
  • Asutatud2005 (21 a)
  • Töötajaid 20254
  • Müügitulu 2025142 017 €
  • KMKR numberEE100986794

Usaldusväärsuse indeks

55/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
200520102015202020252026Asutatud 09.06.2005Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 09.06.2005 2005, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Osaühing Sunna
Registrikood
11136375
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
09.06.2005
KMKR number
EE100986794
Aadress
Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Rüütli tn 2

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 55 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg21 aastat registris+25
Töötajate arv4 töötajat viimases aruandes+4
Müügitulu142 017 €+15,5
Müügitulu muutus205 566 € → 142 017 €-9,3
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
56111Restoranide ja kohvikute tegevusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €52 tuh €104 tuh €156 tuh €208 tuh €2019202020212022207 975 €20232024142 017 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Restoranide ja kohvikute tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 142 017 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Restoranide ja kohvikute tegevus EMTAK 2025142 017 €
2024Restoranide ja kohvikute tegevus EMTAK 2025205 566 €
2023Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008207 975 €
2022Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008156 952 €
2021Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 200890 998 €
2020Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 200863 621 €
2020Suveniiride, käsitöö- ja religioossete esemete jaemüük EMTAK 20085183 €
2020Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 20081001 €
2020Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008230 €
2019Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008137 889 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0257920052006200720082009ei kajastu2010ei kajastu20112012201320142015201620172018201920202021202292023202442025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20254
20247
20239
20227
20215
20206
20197
20188
20176
20166
20154
20143
20134
20124
20097
20087
20077
20065
20050

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu142 017 €205 566 €207 975 €156 952 €90 998 €70 035 €137 889 €
Ärikasum enne makse5747 €16 664 €20 588 €11 648 €−3200 €−11 313 €6931 €
Aruandeaasta kasum5747 €16 664 €20 588 €11 648 €−3200 €−11 313 €6931 €
Tööjõukulud39 172 €62 092 €57 367 €34 739 €26 236 €23 471 €23 538 €
Varad kokku77 639 €68 596 €59 623 €36 254 €21 614 €32 954 €40 450 €
sh käibevarad67 635 €57 623 €47 355 €23 900 €7010 €15 913 €21 347 €
sh raha63 948 €55 462 €41 417 €17 557 €4860 €5814 €8992 €
Omakapital59 259 €53 766 €37 102 €16 514 €4866 €9066 €20 379 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
Lühiajalised kohustised18 380 €14 830 €22 521 €19 740 €16 748 €23 888 €20 071 €
Pikaajalised kohustised0,00 €0,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)4797567
Omakapitali osakaal varadest76,3 %78,4 %62,2 %45,6 %22,5 %27,5 %50,4 %
Puhaskasumi määr müügitulust4,0 %8,1 %9,9 %7,4 %−3,5 %−16,2 %5,0 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang