Registrikaart · Äriregistri kanne 11137386
HOM OÜ
- Registrikood11137386
- Asutatud2005 (21 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20226640 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- HOM OÜ
- Registrikood
- 11137386
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 11.07.2005
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2568 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Vabaõhumuuseumi tee 2a
- Aadress kehtib alates
- 25.01.2024
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Olev Põder | 100 % · 2568 € | Ainuomand | 30.07.2026 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Olev Põder | Juhatuse liige | 25.01.2024 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Olev Põder | otsene osalus | 25.01.2024 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 33 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 21 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 6640 € | +3,2 | |
| Müügitulu muutus | 678 456 € → 6640 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+3725653453
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 86231 | Hambaravi osutamine | Põhitegevusala |
| 77331 | Kontorimasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent, k.a arvutid |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2022. aastal 6640 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 6640 € |
| 2021 | Hambaravi EMTAK 2008 | 578 432 € |
| 2021 | Kontorimasinate ja -seadmete ning arvutite rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 100 024 € |
| 2020 | Hambaravi EMTAK 2008 | 573 630 € |
| 2020 | Kontorimasinate ja -seadmete ning arvutite rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 115 980 € |
| 2019 | Hambaravi EMTAK 2008 | 521 269 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2022)
Majandusaasta aruandedKogu 6640 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 6640 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 14 |
| 2020 | 14 |
| 2019 | 13 |
| 2018 | 14 |
| 2017 | 13 |
| 2016 | 13 |
| 2015 | 13 |
| 2014 | 11 |
| 2013 | 11 |
| 2012 | 11 |
| 2011 | 11 |
| 2010 | 7 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 7 |
| 2007 | 7 |
| 2006 | 7 |
| 2005 | 7 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0,00 € | 0,00 € | 6640 € | 678 456 € | 689 610 € | 521 269 € |
| Ärikasum | −1567 € | −2048 € | 135 522 € | 230 739 € | 88 721 € | 22 871 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −1563 € | −2047 € | 135 524 € | 225 958 € | 81 026 € | 12 584 € |
| Aruandeaasta kasum | −1563 € | −2047 € | 135 524 € | 208 707 € | 81 026 € | 12 177 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 385 443 € | 361 310 € | 372 658 € |
| Põhivarade kulum | 1330 € | 1330 € | 2756 € | 79 972 € | 91 595 € | 93 747 € |
| Varad kokku | 32 822 € | 34 385 € | 236 432 € | 463 777 € | 633 266 € | 639 454 € |
| sh käibevarad | 32 822 € | 32 850 € | 233 567 € | 418 821 € | 183 699 € | 104 304 € |
| sh põhivarad | 0,00 € | 1535 € | 2865 € | 44 956 € | 449 567 € | 535 150 € |
| sh raha | 7649 € | 7677 € | 8394 € | 93 648 € | 147 189 € | 13 203 € |
| Omakapital | 32 822 € | 34 385 € | 36 432 € | 463 108 € | 328 404 € | 247 378 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2568 € | 2568 € | 2568 € | 2568 € | 2568 € | 2568 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 29 248 € | 31 295 € | −104 229 € | 249 264 € | 242 241 € | 230 064 € |
| Lühiajalised kohustised | — | 0,00 € | 200 000 € | 669 € | 173 442 € | 167 100 € |
| Pikaajalised kohustised | — | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 131 420 € | 224 976 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 14 | 14 | 13 |
| Ärikasum enne kulumit | −237 € | −718 € | 138 278 € | 310 711 € | 180 316 € | 116 618 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2025 | 26.06.2024 | 24.01.2024 | 21.09.2023 | 29.06.2021 | 09.07.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 100,0 % | 15,4 % | 99,9 % | 51,9 % | 38,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | 2041,0 % | 30,8 % | 11,7 % | 2,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.