Registrikaart · Äriregistri kanne 11140141
Osaühing Estmer Partner
- Registrikood11140141
- Asutatud2005 (21 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025102 201 €
- KMKR numberEE100969177
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing Estmer Partner
- Registrikood
- 11140141
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 09.05.2005
- KMKR number
- EE100969177
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Rapla maakond, Märjamaa vald, Velise küla, Weide
- Aadress kehtib alates
- 30.12.2020
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Vilho Pajula | 50 % · 1278 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Andres Ööpik | 50 % · 1278 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Vilho Pajula | Juhatuse liige | 02.01.2006 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Andres Ööpik | otsene osalus | 31.10.2018 |
| Vilho Pajula | otsene osalus | 31.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 58 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 21 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 102 201 € | +14,1 | |
| Müügitulu muutus | 111 657 € → 102 201 € | -2,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725270948
- Mobiil+3725290862
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 49411 | Kaubavedu maanteel | Põhitegevusala |
| 46721 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kaubavedu maanteel teenis ettevõte 2025. aastal 100 481 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 100 481 € |
| 2025 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük EMTAK 2025 | 1720 € |
| 2024 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 111 657 € |
| 2023 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 116 849 € |
| 2022 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 108 724 € |
| 2021 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 90 295 € |
| 2020 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 89 543 € |
| 2019 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 119 657 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 102 201 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 102 201 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 4 |
| 2018 | 7 |
| 2017 | 7 |
| 2016 | 6 |
| 2015 | 5 |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 1 |
| 2008 | 2 |
| 2005 | 4 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 102 201 € | 111 657 € | 116 849 € | 108 724 € | 90 295 € | 89 543 € | 119 657 € |
| Ärikasum | 11 437 € | 29 322 € | 24 081 € | −61 433 € | 9175 € | −6646 € | −12 732 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 11 828 € | 29 733 € | 24 254 € | −61 440 € | 9065 € | −6791 € | −12 867 € |
| Aruandeaasta kasum | 11 828 € | 29 733 € | 24 254 € | −61 440 € | 9065 € | −6791 € | −12 867 € |
| Tööjõukulud | 17 662 € | 19 411 € | 7464 € | 7650 € | 6721 € | 31 219 € | 51 779 € |
| Põhivarade kulum | 6697 € | 5886 € | 3376 € | 5074 € | 3667 € | 4749 € | 6668 € |
| Varad kokku | 219 851 € | 205 585 € | 194 882 € | 175 903 € | 232 708 € | 224 025 € | 237 822 € |
| sh käibevarad | 139 394 € | 179 073 € | 164 055 € | 153 941 € | 215 379 € | 203 029 € | 211 430 € |
| sh põhivarad | 80 457 € | 26 512 € | 30 827 € | 21 962 € | 17 329 € | 20 996 € | 26 392 € |
| sh raha | 128 732 € | 173 614 € | 151 418 € | 140 202 € | 152 085 € | 139 180 € | 142 570 € |
| Omakapital | 203 417 € | 191 588 € | 161 855 € | 137 601 € | 199 041 € | 189 976 € | 196 767 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 188 777 € | 159 043 € | 134 789 € | 196 229 € | 187 164 € | 193 955 € | 206 822 € |
| Lühiajalised kohustised | 16 434 € | 13 997 € | 33 027 € | 38 302 € | 33 667 € | 34 049 € | 41 055 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 4 |
| Ärikasum enne kulumit | 18 134 € | 35 208 € | 27 457 € | −56 359 € | 12 842 € | −1897 € | −6064 € |
| Aruanne esitatud | 15.07.2026 | 30.06.2025 | 01.07.2024 | 01.11.2023 | 07.07.2022 | 29.06.2022 | 10.12.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 92,5 % | 93,2 % | 83,1 % | 78,2 % | 85,5 % | 84,8 % | 82,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 11,6 % | 26,6 % | 20,8 % | −56,5 % | 10,0 % | −7,6 % | −10,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.