Registrikaart · Äriregistri kanne 11140980
2Comm OÜ
- Registrikood11140980
- Asutatud2005 (21 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202513 673 €
- KMKR numberEE100984217
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- 2Comm OÜ
- Registrikood
- 11140980
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 13.05.2005
- KMKR number
- EE100984217
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Pirita linnaosa, Supluse pst 1-402w
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 66 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 21 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 13 673 € | +6,1 | |
| Müügitulu muutus | 3917 € → 13 673 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 70201 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 13 673 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 13 673 € |
| 2024 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 3917 € |
| 2022 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 13 000 € |
| 2020 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 9525 € |
| 2019 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 9805 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
| 2007 | 0 |
| 2006 | 0 |
| 2005 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 13 673 € | 3917 € | 0,00 € | 13 000 € | 0,00 € | 9525 € | 9805 € |
| Ärikasum enne makse | 138 195 € | 12 764 € | 1603 € | 677 € | −53 316 € | −22 697 € | 2409 € |
| Aruandeaasta kasum | 138 195 € | 12 764 € | 1603 € | 677 € | −53 316 € | −22 697 € | 2409 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 51 497 € | 41 711 € | 21 738 € |
| Varad kokku | 232 425 € | 230 397 € | 2 118 296 € | 2 118 386 € | 2 110 316 € | 2 108 169 € | 1 238 597 € |
| sh käibevarad | 2420 € | 3978 € | 602 782 € | 601 825 € | 592 216 € | 590 069 € | 596 332 € |
| sh raha | 1991 € | 3540 € | 904 € | 267 € | 3381 € | 1234 € | 2113 € |
| Omakapital | 160 875 € | 22 192 € | 9429 € | 7826 € | 7149 € | 60 465 € | 83 162 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 21 938 € | 186 305 € | 1 572 160 € | 1 574 131 € | 1 566 738 € | 1 511 275 € | 619 106 € |
| Pikaajalised kohustised | 49 612 € | 21 900 € | 536 707 € | 536 429 € | 536 429 € | 536 429 € | 536 329 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 69,2 % | 9,6 % | 0,4 % | 0,4 % | 0,3 % | 2,9 % | 6,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 1010,7 % | 325,9 % | — | 5,2 % | — | −238,3 % | 24,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.