Registrikaart · Äriregistri kanne 11141425
MIGRIT OÜ
- Registrikood11141425
- Asutatud2005 (21 a)
- Töötajaid 20240
- Müügitulu 202415 100 €
- KMKR numberEE101067104
- Sellel aadressil on registreeritud 182 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- MIGRIT OÜ
- Registrikood
- 11141425
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 16.05.2005
- KMKR number
- EE101067104
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Estonia pst 1
- Aadress kehtib alates
- 08.11.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Timo Kaarlo Lindegren | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Timo Kaarlo Lindegren | Juhatuse liige | 08.06.2005 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Timo Kaarlo Lindegren | otsene osalus | 23.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 37 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 21 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 15 100 € | +6,5 | |
| Müügitulu muutus | 83 200 € → 15 100 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+37253455676
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 70201 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2024. aastal 15 100 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 15 100 € |
| 2023 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 83 200 € |
| 2022 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 78 949 € |
| 2021 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 91 725 € |
| 2020 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 17 390 € |
| 2019 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 64 600 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2024)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 15 100 € ehk 100 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Soome | 15 100 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
| 2007 | 1 |
| 2006 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 15 100 € | 83 200 € | 79 550 € | 91 725 € | 17 390 € | 64 600 € |
| Ärikasum | 9906 € | 14 367 € | 8263 € | 27 324 € | 3753 € | −68 113 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 9906 € | 14 367 € | 4523 € | 27 324 € | 3753 € | −68 113 € |
| Aruandeaasta kasum | 6958 € | 12 633 € | 4523 € | 27 324 € | 3753 € | −68 113 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 6641 € | 2526 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 483 € | 483 € | 564 € | 473 € | 473 € | 257 € |
| Varad kokku | 97 563 € | 101 206 € | 105 930 € | 123 932 € | 110 198 € | 116 862 € |
| sh käibevarad | 96 693 € | 99 853 € | 104 094 € | 122 615 € | 108 408 € | 115 680 € |
| sh põhivarad | 870 € | 1353 € | 1836 € | 1317 € | 1790 € | 1182 € |
| sh raha | 64 562 € | 67 615 € | 71 933 € | 72 316 € | 66 024 € | 71 384 € |
| Omakapital | 84 896 € | 89 937 € | 86 284 € | 112 429 € | 85 105 € | 112 603 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 75 126 € | 74 492 € | 78 949 € | 82 293 € | 78 540 € | 177 904 € |
| Lühiajalised kohustised | 12 667 € | 11 269 € | 19 646 € | 11 503 € | 25 093 € | 4259 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 10 389 € | 14 850 € | 8827 € | 27 797 € | 4226 € | −67 856 € |
| Aruanne esitatud | 13.11.2025 | 30.05.2024 | 20.06.2023 | 06.06.2022 | 08.06.2021 | 14.07.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 87,0 % | 88,9 % | 81,5 % | 90,7 % | 77,2 % | 96,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 46,1 % | 15,2 % | 5,7 % | 29,8 % | 21,6 % | −105,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.