OSAÜHING Canticler
- Registrikood11142588
- Asutatud2005 (21 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202518 610 €
- KMKR numberEE100991611
Üldandmed
- Ärinimi
- OSAÜHING Canticler
- Registrikood
- 11142588
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 23.05.2005
- KMKR number
- EE100991611
- Aadress
- Harju maakond, Maardu linn, Paluülase tee 6
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
47/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 21 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 18 610 € | +7,3 |
| Müügitulu muutus | 23 090 € → 18 610 € | -5,8 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725012354
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 69202 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine | Põhitegevusala |
| 81301 | Maastiku hooldus ja korrashoid |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Raamatupidamine, maksualane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 16 143 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2025 | 16 143 € |
| 2025 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2025 | 2467 € |
| 2024 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2025 | 21 000 € |
| 2024 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2025 | 2090 € |
| 2023 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 15 498 € |
| 2023 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008 | 4684 € |
| 2022 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 12 555 € |
| 2022 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008 | 9796 € |
| 2021 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 30 409 € |
| 2021 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008 | 6022 € |
| 2020 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 46 266 € |
| 2020 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008 | 4729 € |
| 2019 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 31 404 € |
| 2019 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008 | 21 587 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 2 |
| 2010 | 2 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
| 2007 | 0 |
| 2006 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 18 610 € | 23 090 € | 20 182 € | 22 351 € | 36 431 € | 50 995 € | 52 991 € |
| Ärikasum enne makse | 7813 € | 7878 € | 2295 € | 1528 € | 86 535 € | 366 € | 26 179 € |
| Aruandeaasta kasum | 7813 € | 7878 € | 2295 € | 1528 € | 86 535 € | 366 € | 26 179 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 9918 € | 21 546 € |
| Varad kokku | 421 798 € | 414 159 € | 407 080 € | 404 633 € | 403 645 € | 316 420 € | 317 121 € |
| sh käibevarad | 26 569 € | 54 323 € | 107 530 € | 215 669 € | 231 948 € | 105 118 € | 125 614 € |
| sh raha | 656 € | 11 819 € | 25 843 € | 156 779 € | 183 131 € | 59 631 € | 93 425 € |
| Omakapital | 421 532 € | 413 719 € | 405 841 € | 403 547 € | 402 018 € | 315 483 € | 315 117 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 266 € | 440 € | 1239 € | 1086 € | 1627 € | 937 € | 2004 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,9 % | 99,9 % | 99,7 % | 99,7 % | 99,6 % | 99,7 % | 99,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 42,0 % | 34,1 % | 11,4 % | 6,8 % | 237,5 % | 0,7 % | 49,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.