Registrikaart · Äriregistri kanne 11143286
Osaühing PROSPER DIREKTIO
- Registrikood11143286
- Asutatud2005 (21 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025508 521 €
- KMKR numberEE100980224
- Sellel aadressil on registreeritud 49 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing PROSPER DIREKTIO
- Registrikood
- 11143286
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 26.05.2005
- KMKR number
- EE100980224
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Petrooleumi tn 6/1
- Aadress kehtib alates
- 11.09.2023
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Dmitri Eigird | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Dmitri Eigird | Juhatuse liige | 11.07.2005 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Dmitri Eigird | otsene osalus | 24.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 73 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 21 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 508 521 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 408 929 € → 508 521 € | +7,3 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725222934
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 52311 | Kaubaveoga seotud vahendusteenus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kaubaveoga seotud vahendusteenus teenis ettevõte 2025. aastal 508 521 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kaubaveoga seotud vahendusteenus EMTAK 2025 | 508 521 € |
| 2024 | Kaubaveoga seotud vahendusteenus EMTAK 2025 | 408 929 € |
| 2023 | Veoste ekspedeerimine EMTAK 2008 | 418 546 € |
| 2022 | Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 511 624 € |
| 2021 | Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 432 179 € |
| 2020 | Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 229 900 € |
| 2019 | Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 188 938 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 508 521 € | 408 929 € | 418 546 € | 511 624 € | 432 179 € | 229 900 € | 188 938 € |
| Ärikasum | 25 442 € | 23 760 € | 28 692 € | 52 972 € | 34 864 € | 29 993 € | 26 326 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 24 772 € | 23 133 € | 28 703 € | 52 974 € | 34 868 € | 29 997 € | 26 329 € |
| Aruandeaasta kasum | 17 246 € | 19 234 € | 18 917 € | 38 187 € | 29 053 € | 26 090 € | 22 846 € |
| Tööjõukulud | 27 690 € | 25 848 € | 21 729 € | 16 925 € | 16 516 € | 8277 € | 8111 € |
| Põhivarade kulum | 6868 € | 5366 € | 4065 € | 3860 € | 3627 € | 820 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 83 897 € | 79 116 € | 63 720 € | 89 525 € | 123 996 € | 103 210 € | 64 412 € |
| sh käibevarad | 69 147 € | 57 498 € | 57 037 € | 78 777 € | 109 593 € | 86 140 € | 59 914 € |
| sh põhivarad | 14 750 € | 21 618 € | 6683 € | 10 748 € | 14 403 € | 17 070 € | 4498 € |
| sh raha | 8111 € | 14 304 € | 16 805 € | 35 280 € | 50 182 € | 46 384 € | 35 926 € |
| Omakapital | 21 166 € | 24 991 € | 21 757 € | 41 540 € | 58 353 € | 56 300 € | 44 210 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 1364 € | 3201 € | 284 € | 797 € | 26 744 € | 27 654 € | 18 808 € |
| Lühiajalised kohustised | 58 291 € | 39 987 € | 41 963 € | 47 985 € | 65 643 € | 46 910 € | 20 202 € |
| Pikaajalised kohustised | 4440 € | 14 138 € | — | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | 32 310 € | 29 126 € | 32 757 € | 56 832 € | 38 491 € | 30 813 € | 26 326 € |
| Aruanne esitatud | 04.08.2026 | 10.04.2025 | 03.07.2024 | 02.10.2023 | 05.06.2023 | 07.02.2022 | 04.12.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 25,2 % | 31,6 % | 34,1 % | 46,4 % | 47,1 % | 54,5 % | 68,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 3,4 % | 4,7 % | 4,5 % | 7,5 % | 6,7 % | 11,3 % | 12,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.