Eftastar OÜ
- Sellel aadressil on registreeritud 134 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood11143719
- Asutatud2005 (21 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025108 805 €
- KMKR numberEE100978537
Üldandmed
- Ärinimi
- Eftastar OÜ
- Registrikood
- 11143719
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 26.05.2005
- KMKR number
- EE100978537
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Kentmanni tn 4 // Sakala tn 10
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
46/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 21 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 108 805 € | +14,4 |
| Müügitulu muutus | 208 082 € → 108 805 € | -14,3 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Faks +3726238637
- Telefon +3726238636
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 73111 | Reklaamiagentuuride tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Reklaamiagentuuride tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 108 805 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2025 | 108 805 € |
| 2024 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2025 | 208 082 € |
| 2023 | Reklaamiagentuurid EMTAK 2008 | 117 697 € |
| 2022 | Reklaamiagentuurid EMTAK 2008 | 167 029 € |
| 2021 | Reklaamiagentuurid EMTAK 2008 | 213 901 € |
| 2020 | Reklaamiagentuurid EMTAK 2008 | 74 495 € |
| 2019 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2008 | 86 733 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 108 805 € | 208 082 € | 117 697 € | 167 029 € | 213 901 € | 74 495 € | 86 733 € |
| Ärikasum enne makse | 44 566 € | 86 246 € | 133 755 € | 55 002 € | 176 407 € | 43 429 € | −269 018 € |
| Aruandeaasta kasum | 32 015 € | 86 246 € | 133 755 € | 55 002 € | 176 407 € | 37 065 € | −283 993 € |
| Tööjõukulud | 20 169 € | 30 788 € | 10 027 € | 11 346 € | 11 346 € | 10 068 € | 11 278 € |
| Varad kokku | 516 516 € | 519 221 € | 472 256 € | 360 415 € | 398 008 € | 285 253 € | 209 725 € |
| sh käibevarad | 133 504 € | 187 854 € | 141 746 € | 132 210 € | 163 851 € | 105 271 € | 50 897 € |
| sh raha | 12 342 € | 16 985 € | 17 139 € | 14 413 € | 61 222 € | 10 747 € | 217 € |
| Omakapital | 299 949 € | 312 434 € | 312 988 € | 242 733 € | 265 332 € | 149 225 € | 142 634 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 29 413 € | 82 321 € | 25 930 € | 14 357 € | 30 714 € | 17 836 € | 5733 € |
| Pikaajalised kohustised | 187 154 € | 124 466 € | 133 338 € | 103 325 € | 101 962 € | 118 192 € | 61 358 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 58,1 % | 60,2 % | 66,3 % | 67,3 % | 66,7 % | 52,3 % | 68,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 29,4 % | 41,4 % | 113,6 % | 32,9 % | 82,5 % | 49,8 % | -327,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.