Registrikaart · Äriregistri kanne 11146281
United Partners Property OÜ
- Registrikood11146281
- Asutatud2005 (21 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025301 418 €
- KMKR numberEE101792123
- Sellel aadressil on registreeritud 222 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- United Partners Property OÜ
- Registrikood
- 11146281
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 10.06.2005
- KMKR number
- EE101792123
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 141
- Aadress kehtib alates
- 08.11.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| UNITED PARTNERS GROUP OÜ | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 24.05.2016 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Nasdaq CSD SE | Osade registripidaja | 28.09.2017 |
| Marko Tali | Juhatuse liige | 06.11.2018 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Mart Tooming | kaudne osalus | 05.09.2018 |
| TARMO ROOTEMAN | kaudne osalus | 05.09.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 66 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 21 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 301 418 € | +18,5 | |
| Müügitulu muutus | 292 299 € → 301 418 € | +0,9 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+3726616450
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68329 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused teenis ettevõte 2025. aastal 301 418 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused EMTAK 2025 | 301 418 € |
| 2024 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused EMTAK 2025 | 292 299 € |
| 2023 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused EMTAK 2008 | 781 114 € |
| 2022 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused EMTAK 2008 | 240 000 € |
| 2021 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused EMTAK 2008 | 258 760 € |
| 2020 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused EMTAK 2008 | 519 880 € |
| 2019 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused EMTAK 2008 | 152 200 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 301 418 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 301 418 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 4 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
| 2007 | 0 |
| 2006 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 301 418 € | 292 299 € | 781 114 € | 240 000 € | 258 760 € | 519 880 € | 152 200 € |
| Ärikasum | 101 465 € | −9294 € | 536 223 € | −19 913 € | 162 447 € | 323 276 € | 47 682 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −451 368 € | 1 223 034 € | 1 445 957 € | 797 015 € | 8 328 102 € | 2 765 591 € | 2 435 732 € |
| Aruandeaasta kasum | −451 368 € | 1 223 034 € | 1 445 957 € | 797 015 € | 8 328 102 € | 2 765 591 € | 2 435 732 € |
| Tööjõukulud | 94 536 € | 169 900 € | 142 230 € | 133 685 € | 113 608 € | 103 225 € | 49 624 € |
| Põhivarade kulum | 0,00 € | 15 000 € | — | — | — | — | — |
| Varad kokku | 22 706 961 € | 22 762 299 € | 21 525 950 € | 20 962 147 € | 20 015 357 € | 13 409 213 € | 11 157 408 € |
| sh käibevarad | 9742 € | 231 941 € | 257 120 € | 71 796 € | 157 001 € | 93 373 € | 315 077 € |
| sh põhivarad | 22 697 219 € | 22 530 358 € | 21 268 830 € | 20 890 351 € | 19 858 356 € | 13 315 840 € | 10 842 331 € |
| sh raha | 5292 € | 226 325 € | 63 668 € | 66 594 € | 83 504 € | 30 211 € | 11 598 € |
| Omakapital | 20 835 395 € | 21 286 763 € | 20 063 729 € | 18 617 772 € | 17 820 757 € | 9 492 656 € | 6 727 065 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 21 283 951 € | 20 060 917 € | 18 614 960 € | 17 817 945 € | 9 489 843 € | 6 724 253 € | 4 288 521 € |
| Lühiajalised kohustised | 581 566 € | 665 536 € | 588 997 € | 481 709 € | 296 934 € | 825 891 € | 1 293 777 € |
| Pikaajalised kohustised | 1 290 000 € | 810 000 € | 873 224 € | 1 862 666 € | 1 897 666 € | 3 090 666 € | 3 136 566 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 3 | 3 | 4 | 3 | 3 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | 101 465 € | 5706 € | — | — | — | — | — |
| Aruanne esitatud | 26.05.2026 | 26.05.2025 | 23.05.2024 | 12.05.2023 | 20.06.2022 | 30.06.2021 | 19.06.2020 |
| Auditeeritud | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah |
| Omakapitali osakaal varadest | 91,8 % | 93,5 % | 93,2 % | 88,8 % | 89,0 % | 70,8 % | 60,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −149,7 % | 418,4 % | 185,1 % | 332,1 % | 3218,5 % | 532,0 % | 1600,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.