Registrikaart · Äriregistri kanne 11148668
MA1 Capital OÜ
- Registrikood11148668
- Asutatud2005 (21 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025374 045 €
- KMKR numberEE100993088
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- MA1 Capital OÜ
- Registrikood
- 11148668
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 21.06.2005
- KMKR number
- EE100993088
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Mai põik 4-4
- Aadress kehtib alates
- 01.12.2021
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Martti Andresson | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Martti Andresson | Juhatuse liige | 18.05.2015 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Martti Andresson | otsene osalus | 12.09.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 77 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 21 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 374 045 € | +19,3 | |
| Müügitulu muutus | 267 729 € → 374 045 € | +11,9 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 66191 | Finantsnõustamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Finantsnõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 374 045 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Finantsnõustamine EMTAK 2025 | 374 045 € |
| 2024 | Finantsnõustamine EMTAK 2025 | 267 729 € |
| 2023 | Finantsnõustamine EMTAK 2008 | 136 255 € |
| 2022 | Finantsnõustamine EMTAK 2008 | 117 228 € |
| 2021 | Finantsnõustamine EMTAK 2008 | 104 783 € |
| 2020 | Finantsnõustamine EMTAK 2008 | 92 458 € |
| 2019 | Finantsnõustamine EMTAK 2008 | 103 270 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
| 2007 | 5 |
| 2006 | 5 |
| 2005 | 6 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 374 045 € | 267 729 € | 136 255 € | 117 228 € | 104 783 € | 92 458 € | 103 270 € |
| Ärikasum | 328 442 € | 231 709 € | 94 551 € | 69 207 € | 52 017 € | 43 405 € | 46 605 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 860 074 € | 258 653 € | 368 317 € | 100 789 € | 90 112 € | 90 474 € | 87 161 € |
| Aruandeaasta kasum | 697 485 € | 224 269 € | 365 058 € | 86 806 € | 78 315 € | 80 594 € | 75 515 € |
| Tööjõukulud | 19 802 € | 14 450 € | 14 603 € | 15 401 € | 15 401 € | 15 401 € | 20 051 € |
| Põhivarade kulum | 0,00 € | 0,00 € | 212 € | 1070 € | 1070 € | 1070 € | 1070 € |
| Varad kokku | 706 190 € | 525 888 € | 430 946 € | 270 912 € | 187 558 € | 120 068 € | 104 289 € |
| sh käibevarad | 514 755 € | 393 781 € | 410 954 € | 151 896 € | 117 466 € | 106 873 € | 62 882 € |
| sh põhivarad | 191 435 € | 132 107 € | 19 992 € | 119 016 € | 70 092 € | 13 195 € | 41 407 € |
| sh raha | 83 376 € | 58 335 € | 5746 € | 12 966 € | 2493 € | 26 693 € | 41 340 € |
| Omakapital | 700 041 € | 485 271 € | 401 002 € | 75 945 € | 80 871 € | 65 825 € | 55 229 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 0,00 € | 258 446 € | 33 388 € | −13 417 € | 0,00 € | −17 325 € | −22 842 € |
| Lühiajalised kohustised | 3810 € | 15 863 € | 2855 € | 88 517 € | 52 717 € | 2523 € | 26 790 € |
| Pikaajalised kohustised | 2339 € | 24 754 € | 27 089 € | 106 450 € | 53 970 € | 51 720 € | 22 270 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Ärikasum enne kulumit | 328 442 € | 231 709 € | 94 763 € | 70 277 € | 53 087 € | 44 475 € | 47 675 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 30.06.2025 | 16.06.2024 | 04.07.2023 | 12.07.2022 | 16.05.2021 | 30.07.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,1 % | 92,3 % | 93,1 % | 28,0 % | 43,1 % | 54,8 % | 53,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 186,5 % | 83,8 % | 267,9 % | 74,0 % | 74,7 % | 87,2 % | 73,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu. Osa väärtusi on loetud skaneeritud PDF-aruandest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.