Registrikaart · Äriregistri kanne 11148674
Osaühing KV Jahutus
- Registrikood11148674
- Asutatud2005 (21 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025399 447 €
- KMKR numberEE100983771
- Sellel aadressil on registreeritud 189 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing KV Jahutus
- Registrikood
- 11148674
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 21.06.2005
- KMKR number
- EE100983771
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 142
- Aadress kehtib alates
- 08.11.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Mart Laater | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Mart Laater | Juhatuse liige | 12.01.2011 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Mart Laater | otsene osalus | 15.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 65 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 21 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 399 447 € | +19,6 | |
| Müügitulu muutus | 428 781 € → 399 447 € | -2,1 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43221 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 399 447 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2025 | 399 447 € |
| 2024 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2025 | 428 781 € |
| 2023 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008 | 524 721 € |
| 2022 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008 | 646 410 € |
| 2021 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008 | 513 065 € |
| 2020 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008 | 458 952 € |
| 2019 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008 | 384 636 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Fluoritud kasvuhoonegaase või nende alternatiive sisaldavate toodete, seadmete või süsteemide käitlemisluba Keskkond | Tegevusluba | Kehtiv | 20.10.2015 |
| Ehitamine | Majandustegevusteade | Kehtiv | 17.06.2015 |
| Gaasitööd | Majandustegevusteade | Kehtiv | 15.03.2023 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 399 447 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 399 447 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 4 |
| 2021 | 4 |
| 2020 | 5 |
| 2019 | 5 |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
| 2007 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 399 447 € | 428 781 € | 524 721 € | 646 410 € | 513 065 € | 458 952 € | 384 636 € |
| Ärikasum | 26 293 € | 11 285 € | 4210 € | 31 874 € | −16 576 € | 15 772 € | −14 242 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 25 867 € | 12 673 € | 4297 € | 31 594 € | −16 585 € | 15 773 € | −14 242 € |
| Aruandeaasta kasum | 19 803 € | 6719 € | 3797 € | 31 594 € | −16 585 € | 15 773 € | −14 242 € |
| Tööjõukulud | 74 704 € | 98 001 € | 82 822 € | 73 892 € | 105 687 € | 109 699 € | 124 753 € |
| Põhivarade kulum | 1200 € | 3742 € | 3142 € | 2542 € | 2542 € | 2542 € | — |
| Varad kokku | 50 522 € | 44 048 € | 69 555 € | 92 356 € | 77 185 € | 151 632 € | 38 419 € |
| sh käibevarad | 47 522 € | 39 848 € | 61 613 € | 87 272 € | 69 559 € | 141 464 € | 38 419 € |
| sh põhivarad | 3000 € | 4200 € | 7942 € | 5084 € | 7626 € | 10 168 € | — |
| sh raha | 16 057 € | 10 570 € | 13 540 € | 10 959 € | 12 033 € | 18 044 € | 11 572 € |
| Omakapital | 17 944 € | 19 642 € | 36 970 € | 35 173 € | 3579 € | 20 164 € | 4446 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | −4671 € | 10 111 € | 30 361 € | 767 € | 17 352 € | 1579 € | 15 876 € |
| Lühiajalised kohustised | 32 578 € | 24 406 € | 32 585 € | 57 183 € | 73 606 € | 131 468 € | 33 973 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 3 | 3 | 4 | 4 | 5 | 5 |
| Ärikasum enne kulumit | 27 493 € | 15 027 € | 7352 € | 34 416 € | −14 034 € | 18 314 € | — |
| Aruanne esitatud | 15.05.2026 | 29.05.2025 | 04.05.2024 | 02.05.2023 | 18.06.2022 | 01.03.2021 | 13.04.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 35,5 % | 44,6 % | 53,2 % | 38,1 % | 4,6 % | 13,3 % | 11,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 5,0 % | 1,6 % | 0,7 % | 4,9 % | −3,2 % | 3,4 % | −3,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.