Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 11150010

Osaühing Lavora

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood11150010
  • Asutatud2005 (21 a)
  • Töötajaid 202534
  • Müügitulu 20252 137 673 €
  • KMKR numberEE100994508
  • Sellel aadressil on registreeritud 36 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

84/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
200520102015202020252026Asutatud 29.06.2005Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 29.06.2005 2005, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Osaühing Lavora
Registrikood
11150010
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
29.06.2005
KMKR number
EE100994508
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Jõe tn 4a

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 84 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg21 aastat registris+25
Töötajate arv34 töötajat viimases aruandes+20
Müügitulu2 137 673 €+20
Müügitulu muutus2 183 728 € → 2 137 673 €-0,6
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
56111Restoranide ja kohvikute tegevusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €546 tuh €1,1 mln €1,6 mln €2,2 mln €2019: 1 444 121 €20192020: 1 480 575 €20202021: 1 529 238 €20212022: 1 984 999 €20222023: 2 048 755 €20232024: 2 183 728 €2 183 728 €20242025: 2 137 673 €2 137 673 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Restoranide ja kohvikute tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 2 137 673 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Restoranide ja kohvikute tegevus EMTAK 20252 137 673 €
2024Restoranide ja kohvikute tegevus EMTAK 20252 183 728 €
2023Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 20082 048 755 €
2022Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 20081 984 999 €
2021Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 20081 529 238 €
2020Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 20081 480 575 €
2019Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 20081 444 121 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0101929382005: 820052006: 3420062007: 383820072008: 3520082009: 020092010: 2520102011: 2520112012: 2620122013: 2820132014: 3220142015: 3320152016: 3220162017: 3220172018: 3220182019: 3220192020: 3220202021: 3420212022: 3420222023: 3420232024: 3420242025: 34342025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
202534
202434
202334
202234
202134
202032
201932
201832
201732
201632
201533
201432
201328
201226
201125
201025
20090
200835
200738
200634
20058

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu2 137 673 €2 183 728 €2 048 755 €1 984 999 €1 529 238 €1 480 575 €1 444 121 €
Ärikasum enne makse63 492 €135 083 €115 410 €133 877 €151 256 €164 291 €121 553 €
Aruandeaasta kasum33 800 €89 626 €84 924 €110 736 €126 256 €139 291 €106 640 €
Tööjõukulud1 026 962 €980 462 €894 680 €851 209 €621 902 €558 716 €600 773 €
Varad kokku344 574 €410 920 €548 458 €617 209 €823 926 €640 955 €483 605 €
sh käibevarad328 403 €400 927 €542 733 €606 887 €813 445 €633 704 €476 858 €
sh raha235 550 €305 259 €450 271 €505 107 €732 562 €564 033 €406 795 €
Omakapital142 473 €213 945 €359 507 €431 627 €422 758 €396 502 €357 211 €
sh osa- või aktsiakapital6546 €6546 €6546 €6546 €6546 €6546 €6546 €
Lühiajalised kohustised202 101 €196 975 €188 951 €185 582 €401 168 €244 453 €126 394 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)34343434343232
Omakapitali osakaal varadest41,3 %52,1 %65,5 %69,9 %51,3 %61,9 %73,9 %
Puhaskasumi määr müügitulust1,6 %4,1 %4,1 %5,6 %8,3 %9,4 %7,4 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang