Registrikaart · Äriregistri kanne 11160385
OSAÜHING ATLANTO ARENDUS
- Registrikood11160385
- Asutatud2005 (21 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025220 437 €
- KMKR numberEE101284767
- Sellel aadressil on registreeritud 182 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OSAÜHING ATLANTO ARENDUS
- Registrikood
- 11160385
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 25.08.2005
- KMKR number
- EE101284767
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Estonia pst 1
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 78 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 21 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 220 437 € | +17,2 | |
| Müügitulu muutus | 149 943 € → 220 437 € | +14,1 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Faks+3726207676
- Telefon+3726207676
- Veebilehtkoolitusekspert.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 79121 | Reisikorraldajate tegevus | Põhitegevusala |
| 85599 | Muu mujal liigitamata õpe |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Reisikorraldajate tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 114 970 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Reisikorraldajate tegevus EMTAK 2025 | 114 970 € |
| 2025 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2025 | 105 467 € |
| 2024 | Reisikorraldajate tegevus EMTAK 2025 | 83 084 € |
| 2024 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2025 | 66 859 € |
| 2023 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 81 940 € |
| 2023 | Reisikorraldajate tegevus EMTAK 2008 | 57 207 € |
| 2022 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 205 994 € |
| 2022 | Reisikorraldajate tegevus EMTAK 2008 | 37 668 € |
| 2021 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 161 873 € |
| 2021 | Reisikorraldajate tegevus EMTAK 2008 | 6646 € |
| 2020 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 84 317 € |
| 2020 | Reisikorraldajate tegevus EMTAK 2008 | 5534 € |
| 2019 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 208 986 € |
| 2019 | Reisikorraldajate tegevus EMTAK 2008 | 163 562 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
| 2007 | 0 |
| 2006 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 220 437 € | 149 943 € | 139 147 € | 243 662 € | 168 519 € | 89 851 € | 372 548 € |
| Ärikasum enne makse | 2689 € | 11 825 € | 1271 € | 36 155 € | 77 292 € | −9185 € | 1513 € |
| Aruandeaasta kasum | 2689 € | 11 825 € | 1271 € | 36 155 € | 77 292 € | −9185 € | 1513 € |
| Tööjõukulud | 62 154 € | 32 112 € | 32 112 € | 32 112 € | 24 539 € | 19 147 € | 20 435 € |
| Varad kokku | 200 320 € | 232 924 € | 202 577 € | 209 666 € | 172 139 € | 91 193 € | 137 663 € |
| sh käibevarad | 192 246 € | 220 939 € | 186 682 € | 193 098 € | 167 174 € | 83 037 € | 133 394 € |
| sh raha | 49 244 € | 91 505 € | 104 440 € | 145 399 € | 135 420 € | 53 460 € | 81 571 € |
| Omakapital | 151 588 € | 181 742 € | 169 917 € | 168 646 € | 132 491 € | 55 199 € | 64 384 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 48 732 € | 51 182 € | 32 660 € | 41 020 € | 39 648 € | 35 994 € | 73 279 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 75,7 % | 78,0 % | 83,9 % | 80,4 % | 77,0 % | 60,5 % | 46,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 1,2 % | 7,9 % | 0,9 % | 14,8 % | 45,9 % | -10,2 % | 0,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.